Opinia Mitsubishi Outlander 2.0 175KM (olej napędowy) terenowy 2007r., ocena użytkownika (sp3)

Mitsubishi Outlander 2007r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

data oceny: 2010-07-14

Po niemieckich i włoskich autostradach w 5 osób do 200km\h ok. 8.5 l/100km

sprawdzić stan silnika - naprawdę można przegapić minimum oleju,

OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!OLEJ !!!!

Zdecydowanie tak

Do brania oleju i otwierania maski przez kilkanaście lat eksploatacji kilku marek samochodów się odzwyczaiłem - znalazłem wyjście trzeba tankować na stacji z obsługą i prosić o sprawdzenie oleju i płynu do spryskiwacza - i znowu jest pięknie

Czuć doświadczenie w sportowych autach, pierwsze wrażenie jest tak zaskakujące (zwłaszcza po Scenicu Grand Tour), że się go pamięta

bierze olej - co jest deprymujące a brak pomiaru poziomu oleju na komputerze prowadzi do częstego spadku ponad dopuszczalne minimum. (takie zużycie jest zaznaczone w instrukcji jako norma) Silnik podrasowany elektronicznie bez utraty gwarancji - przy zakupie

Przy 200 km\h trochę świszczy

W słoneczny dzień nie da się używać radia - nic nie widać, ale za to jak już zagra - to nie ma wątpliwości, że dźwięk i dynamika jest super. Zaślepki plastikowe w bagażniku mają tendencje do uszkodzeń. Na plus można zaliczyć fakt, że jednocześnie ma się sportową terenówkę lub po 30 sekundach 7 miejscowy sportowy autobus terenowy - głupia mina policjantów nie do przecenienia

Po chwili przyzwyczajenia (trzy lata w krótkiej masce Scenica) parkowanie i dojeżdżanie nie sprawia najmniejszych problemów - lusterka duże, bardzo dobre

Nic dodać nic ująć, a w najbogatszej wersji systemu audio i video super rozwiązanie z twardym dyskiem na muzykę i kamerą cofania

po negocjacjach okres przeglądów został wydłużony, miałem problemy ze zużyciem klocków i tarcz, ale w autoryzowany serwisie montowali jakieś wynalazki o stabilnej marnej jakości - po przejściu na zamienniki dobrej jakości problemy minęły.

tylko branie oleju, to jest drugi japończyk wyłącznie do jeżdżenia - dłubacze będą nie pocieszeni. Jeszcze jedno 95% przedmiotów, które towarzyszyły mi w Sceniku (o części w ogóle zapomniałem że tam są) wylądowało w garażu, schowki na pewną są słabą stroną OUTLANDERA

sportowa terenówka - można czerpać przyjemność z jazdy

Zeos