Opinia Mitsubishi Outlander Outlander II 2.0 2,0 DID 140KM (olej napędowy) mini-van 2009r., ocena użytkownika (pnb)

Mitsubishi Outlander Outlander II 2009r. - opinia użytkownika

nadwozie: mini-van

silnik: 2.0 2,0 DID 140KM (olej napędowy)

data oceny: 2010-02-18

jak na auto ważące prawie 2 tony nie pali dużo, przy oszczednej i spokojnej jeździe potrafi na trasie zejśc nawet poniżej 7 l/100km

slaby lakier może byc porysowany juz przy nowym aucie

za maly przebieg, narazie wszystko działa ok, trzeba przestrzegac terminów przegladów

auto dobre, doskonałe własciwosci trakcyjne szczególnie na sniegu i mokrej nawierzchni(przy wlączonym 4 WD lub 4 WD lock), doskonałe na nasze dziurawe drogi,to moje pierwsze auto z napędem 4x4, stwierdziłem że to jest to

dobre trzymanie boczne, auto jak przyklejone do drogi na zakretach , nie spodziewalem sie tego po SUv-ie, dośc twarde ale to nie limuzyna

odczuwalna turbodziura szczególnie na zwykłym oleju napedowym , na oleju o wyższej liczbie cetanowej jest całkiem dobrze , ale to nie auto sportowe, skrzynia chodzi ok,troche krótkie przełożenia na pierwszych 3 biegach , ale to ma zastapi reduktor przy jeździe terenowej

dośc twarde ale jak na SUV-a nie jest źle, dobre trzymanie boczne, jak na silnik na pompowtryskach całkiem niezłe wyciszenie , powyżej 100km/h jest dośc głośno

duże wygodne auto, plastiki sredniej jakości, słaby lakier-powstają rysy nawet po myciu gąbką , zostaje włściwie mycie bezdotykowe

bez zastrzeżen ogrzewanie , chłodzenia nie sprawdzałem ,. poczekam do lata

b. duże lusterka boczne , widocznośc moim zdaniem doskonała, ale przy cofaniu niezbedne czujniki cofania ( to wielkie auto)

jak narazie wszystko dziala ok

mam na mysli przegląd zerowy po 1000 km, dośc drogo licza w serwisie za olej, ale obsługa bez zastrzeżen , po przeglądzie telefon z firmy czy klient jest zadowolony z uslugi

narazie jest ok. oby tak dalej,dośc drogie części zamienne -oryginalne, nie najtańszy serwis,

doskonałe własciwości trakcyjne szczegolnie na sliskiich nawierzchniach, osobiście jestem pod wrażeniem