Opinia Nissan 350ZX Touring (USA) 3.0 v6 300KM (benzyna) coupe 2006r., ocena użytkownika (mhp)

Nissan 350ZX Touring (USA) 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 3.0 v6 300KM (benzyna)

data oceny: 2009-11-17

Odpowiedź:Raczej nie

99% aut w polsce jest bitych, niektóre bardzo mocno. no i te 99% jest z USA. Kupione na aukcjach a potem naprawione w kraju. one w USA mają stan określony na SALVAGE czyli nie nadają sie do jazdy czy jakoś tak. No ale w Polsce mają swoje drugie życie. Warto sprawdzić każde auto ze stanów na CARFAXie. Dajesz VIN i masz jego historię + zdjęci itp. Taka usługa za chyba 20 zł jest dostepna na allegro. Naprawde warto bo z USA sciąga się głównie złom. Większośc aut w polsce zostało sciągniętych przez handlarzy i takiego auta bym nie kupił bo jest duże ryzyko że coś pozamieniał w tym aucie (przypomne że handlują też częsciami więc moga Ci wstawić stare częsci a nowe wystawić na allegro. Wiec nie kieruj sie tylko przebiegiem bo wcale nie jest powiedziane że tylko licznik wskazuje na mały przebieg a reszta jest w znacznie gorszym stanie. Jakbym miał takie auto kupić to chyba bym je sam sciągnął z USA. Niebawem jak dolar znów będzie po ok 2,50 stanie się to bardzo opłacalne. Od polskiego handlarza samochodu nigdy przenigdy nie kupie. Uwaga też na komisy w okolicy poznania. Oni sprzedają samochody handlarzy/importerów. W dowodzie nie jest firma tylko osoba prywatna, ale to wcale nie oznacza że to autko nie przyjechało ze stanów na prywatny uzytek. Na 99% jest to auto na handel więc miej się na baczności i naprawde sprawdź to autko przed zakupem jak się tylko da. Umów się na jakiejś stacji diagnostycznej i serwisie (aby nie w salonie nissana w poznaniu \"polody\" bo zakładam że mają z handlarzami jakis układ). szczęcia życzę :)

uważaj na dziury w drodze bo jedna felga to koszt ok 1200 zł (uzywka na allegro) a nowa to z 5 tys. Oponki też drogie :)

Auto nie na nasze drogi. No i raczej nie dla mnie bo lubie mieć w aucie odrobine komfortu, którego to autko nie zapewnia (sztywne zawieszenie i ciągły hałas w kabinie). Dla młodego bogatego dzieciaka do lansowania się i zabawy jest w sam raz. Ewentualnie dla miłośnika fajnych furek jako drugie auto...No i jakbym miał jeszcze raz coś takiego kupić to kupiłbym w automacie bo sprzęgło jest cholernie sztywne i zmiana biegów męczy...szczególnie jak sięjedzie w korku co w Polsce jest dosyć częstym przypadkiem.

auto prowadzi sie bardzo precyzyjnie, bo to w końcu sportowe auto. Jest twarde i trzyma się prostej nawierzchni. Na wybojach niestety porażka, na koleinach tak samo, trzeba sie siłować z uciekającą kierownicą. Auto nie na nasze drogi!!

Silnik oczywiście szybki, ale tylko na wysokich obrotach (jak to benzyniak). Strasznie brakowało mi turbiny, bo na niskich obrotach mocy niestety brakowało. Dopiero od 4tys zaczynał rwać do przodu. dodam że przy wysokich obrotach w kabinie robi się głośno, więc ciągła jazda przy obrotach 4-5 tys. jest na dłuższą metę nie do wytrzymania.

Niestety tutaj jest najgorzej. Auto jest twarde, czyje sie każdy wybój na drodze. Od sztywności dosyć szybko zaczynają trzeszczeć plastiki. A nie oszukujmy się to nie jest Porsche tylko Nissan i wykonanie w środku jest troche marne. Auto byłoby fajne na niemieckich autostradach ale nie na naszych nierównych drogach. No ale to ni jest rodzinne auto tylko zabawka. Jeżeli masz zamiar tym codziennie jeździć do pracy, na zakupy itp....pomysl o czymś innym. Tu nawet nie ma gdzie zakupów włożyć bo w bagażniku będa latać a za siedzeniem nie ma miejsca...

Marnej jakości plastiki któe dosyć szybko zaczynają trzeszczeć co akurat mnie bardzo denerwuje. Bagażnik niby nawet duży, ale bardzo źle układny. No i nie ma oddzielenia pomiędzy bagaznikiem a przednim rządem siedzeń. Więc wszystkie odgłosy z bagaznika słychać bardzo dobrze. To samo sie tyczy odgłosów spod tylnych kół któe są chyba wcale nie wyciszone. Jak dla mnie porażka.

Nie mam zastrzeżeń.

Widocznośc jak to w sportowym coupe...słaba, ale jak kiedyś sie nauczyłem cofać tylko na bocznych lusterkach (polonez Truck :D) to do tej pory tak robie wiec dla mnie problemu nie było.

Nie miałem z tym problemów.

Koszty części wysokie bo tego auta w polsce sięprktycznie nie sprzedaje w salonach (cena kosmos). Sytuacje ratuje import części z USA. Można częsci bez problemu kupić na allegro, choć w 99% są uzywane.

Opis jest wyzej. nie bede sie powtarzać.