Opinia Nissan Sunny LX 1.4 75KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1991r., ocena użytkownika (7s3)

Nissan Sunny LX 1991r. - opinia użytkownika

przebieg: 160 km

data oceny: 2008-03-08

na rodzaj silnika silniki o pojemnosci 1.4 ma 75 KM i chcialbym jesli juz to 2.0 w dieselku

co by nie braklo paliwa

samochod polecam wszystkim bo to samochody dla kazdego

polecam samochod dla ludzi ktorzy nie chca miec problemu z czesciami oraz ze sprawnoscia bo samochod jest bardzo malo awaryjny mozna powiedziec ze wcale sie nie psuje mialem 3 lata samochod i naprawde nie wiele mnie kosztowalo utrzymanie samochodu a jestem studentem ktory nie pracuje wiec jedynie co kosztuje to paliwo na miasto bo spala naprawde wiele na trasie mozna powiedziec ze spala malo

Prowadzi sie samochód bardzo dobrze układ kierowniczy jest bardzo dobry. Ja miałem wersje bez wspomagania i mimo wszystko prowadziło sie bez problemu. Hamulce jak najbardziej rewelacja działały rewelacyjnie parkowało sie super wszendzie można było sobie wiechac i pozostawic auto uwazam ze rewelka

Elastycznosc tego silnika nie byla zla ale mimo wszystko brakowalo mu niestety tego kopa na starcie jesli chodzi o skrzynie biegów to rewelka biegi wchodza same nie malrze z przyspieszeniem jak na ta jednoste czyli 1.4 nie bylo zle no ale scigac sie tym nie mozna spokojna jazda jedynie wchodzi w gr aczkolwiek po gorzach daje sobie autko rade calkiem niezle porownywalnie z silnikami 1.6 innych marek takich jak fokus np.

samochod tej klasy bardzo siada gdy jest obciaony i staje sie zdeczka podsterowny tyl siedzi a przod szaleje no ale jezeli chodzi o fotele przednie i tylnie to powiem ze sa miekkie jak to w japonskich samochodach z 91 roku ale konfort jazdy naprawde bardzo przyjemny

przestrzen z przodu jest calkiem niezla jak na suunego z tylu jest nieco mniej miejsca ale jest to spowodowane kosztem bagaznika bo jest naprawde sporyco powoduje ze mozna sie spakowac z duzymi bagazami jesli chodzi o aranzacie to nie robilem nic wiec nie moge nic powiedziec na ten temat

dziala rewelacyjnie mowie powaznie jest sie czym pochwalic bo dziala rewelacyjnie

rewelka nic dodac nic ujac jest naprawde widocznosc jak najbardziej dobra

pali duzo w miescie\\r\\n

bardzo wygodnie