Opinia Opel Astra 1.7 dtl 68KM (olej napędowy) kombi 1996r., ocena użytkownika (m8w)

Opel Astra 1996r. - opinia użytkownika

silnik: 1.7 dtl 68KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-09-27

liczba wyświetleń: 1973

srednie spalanie do 6 litrow do 120 km/h a nawet na miescie nie wziol wiecej

kraj pochodzenia jak krajowy to napewno pordzewialy jak z zachodu i niebity to raczej drzy nie zobaczymy

nie gasic silnika tuz po zatrzymaniu dac uspokoic sie turbinie

osobie do prowadzenia drobnej dzialalnosci po rozlozeniu siedzen paka 160*110*okolo 80

bardzo trfale zawiszenie i milo sie tym jezdzi jedynie silnik za slaby slabo sie zbiera

auto kupione w kraju, klijent ktory mi go sprzedal kupil w niemczech, zjezdzil tzn. dobil zawieszenie i mi go sprzedal. po naprawie zawiaszenie tzn wymianie amorkow, koncowek itd. do tej pory nie wymienilem nic w zawieszeniu tzn przez 50 tys km

silnik mulasty, wersja TDS isuzu lepiej sie zbiera i lzej pali zima ale jak nawali to brak fachowcow do tego silnika

jak na taka klase auta barzdzo przyjemnie sie jedzie nie jest glosny co prawda do audi mu daleko

ilosc miejsca w aucie jest wystarczajaca kierowca 180 cm usiadze wygodnie, z tylu nie wiem bo nie jechalem wada brak zaglowkow z tylu, bagaznik duzy raz ze kombi dwa buda kanciasta, przy zakupie zwrocic uwage na kraj pochodzenia jak salonowe z kraju to rdza moloci tylko dym a jak z niemiec to na moim rdzy brak (oprocz miesc gdzie bylo cos robione tzn blotnik i klapa tylna)

ogrzewanie super

immobilajzer mi zaczol szfankowac wiec obciolem a tak najmnieszych problemow no moze czasami zarowke trzeba wymienic

naprawy nie drogie ale na czesciach nie ma co oszczedzac bo za robote i tak to samo sie placi

za maly lub jak kto woli za slaby motor slabo sie zbiera trzeba cisnac do 3 tys obrotow