Opinia Opel Astra classic 1.7 TDI 87KM (turbo diesel) kombi 1992r., ocena użytkownika (jsr)

Opel Astra classic 1992r. - opinia użytkownika

silnik: 1.7 TDI 87KM (turbo diesel)

data oceny: 2009-07-12

Prawdę mówiąc to dokładnie nie mierzyłem ale na trasie jest naprawdę ekonomiczny, więc co do silnika niema nic do zarzucenia.

Ja osobiście polecam takie auto, ja osobiście mam kombi i takie właśnie polecam.

Samochód jest świetny, tylko trzeba uważać a widoczność tyłu pojazdu, ja akurat zamontowałem czujniki parkowania i teraz mogę spokojnie parkować oraz przód prawa strona{zasłania widoczność przedni prawy słupek},co do silnika to jak się o niego dba{na czas wymiany}to silnik jest wyśmienity.

komfort jes dość dobry, ale te wyciszenie oraz wykończenie wnętrza troszkę wymaga dopracowania.

ma słabe blachy ja w swoim aucie mam już wymienione reperatórki z tyłu oraz progi.

Ogrzewanie jest bardzo dobre ale przy deszczowych i zimowych porach parują szyby ale to norma w tych autach.

Szeroki słupek prawy ogranicza widoczność, w kombi z tyłu także jest słaba widoczność, ale ja w swoim autu zamontowałem czujniki parkowania, i kłopoty się zakończyły.

Z elektryką nie mam żadnych problemów , a co do elektroniki to ja żanej nie mam.

koszty części mojego modelu są bardzo duże, rozrząd około 400, piasta tylna 200, tylko zawieszenie jest tanie.