Opinia Opel Vectra Classic 2.0 115KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 1991r., ocena użytkownika (zc7)

Opel Vectra Classic 1991r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 115KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2008-09-19

przy jezdzie 90-100km/h w trasie spalil mi okolo 7,5 gazu wiec jak na pojemnosc 2.0 to niewiele, w miescie bylo to okolo 9-10 choc jak mocieniej przycisnie sie na pedal i postoi codziennie conajmniej z godzine w korkach to wyjdzie i 13

na stan karoserii oraz podwozia

czy po odpaleniu nic nie stuka

ludziom którzy za niezbyt wielkie pieniadze szukaja samochodu eleganckiego,wygodnego, z dobrymi osiagami i konfortem jazdy.

jak na swoj wiek,oraz cene mozna trafic na egzemplarz naprawde dobrze zadbany,bardzo sprawny,malo awaryjny i dajacy pewien konfort i luksus jazdy.silnik pozwala na dynamiczna jazde jak i rowniez w miare ekonomiczna. polecam

samochod dobrze trzyma sie drogi nawet przy duzych predkościach,zawieszenie w moim idelanie po srodku co dodaje mi konfortu, wspomaganie jak na ten wiek samochodu dziala poprawnie

silnik pracuje elastycznie,da sie pociagnac na 3 100 i zarazem nie trzeba z niej redukowac jak sie ma 30, silnik dynamiczny jak na mase samochodu i jego gabaryty

jak na swoj wiek wyciszenie bardzo dobre, fotele z przodu wygodne, z tylu konforu dodaje podlokietnik, miejsca wystarczajaco, miekko i wygodnie. samochod dobrze tlumi nierownosci a nalezy pamietac kiedy byl wyprodukowany

jedynym mankamentem jest to iz z wiekiem ida tylnie blotniki ale hameraid i po sprawie :) bagaznik pojemny mimo butli z gazem w kole, o przestrzeni juz wspominalem wczesniej

szybko sie nagrzewa wewnatrz, no i szybkie odpoarowywanie jak to bywa w oplach :)

dobra widocznosc z przodu, z tylu tez nie narzekal bym :) lusterka jak dla mnie odpowiedniej wielkosci choc tyc wieksze mogly by byc ale czego wymagac od samochodu produkowanego na poczatku lat 90

z wilgocia nie mam wiekszych problemow, komputerek pokladowy tez dobrze dziala, bezpieczniki nie wywalaja wiec jest ok.

rzadko sie psuje (przynajmniej moj model-odstukac w niemalowane) a koszty naprawy i ekspoatacji sa umiarkowanie niskie( duzo czesci zamiennych do orginalnych)

bylem zaskoczony jak w trasie przy predkosci 100km/h na odcinku 300km wyszlo mi spalanie gazu na poziomie 7,4-7,5litra/100km. konfort jazdy oraz elastycznosc pracy