Opinia Opel Vectra 2.0 DTI 100KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1998r., ocena użytkownika (hcn)

Opel Vectra 1998r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 DTI 100KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-07-09

liczba wyświetleń: 1948

stan blachy, czy nie byl przed sprzedaza malowany aby zakryc 'naturalne' siedliska korozji

na nic, tylko lac paliwo i jezdzic :) a po zimie sprawdzic stan blachy

wszystkim, ktorzy szukaja auta w tej cenie i nie potrzebuja do szczescia np. czterech okregow na grillu aby szpanowac pod remiza

Swietny samochod, bardzo jestem z niego zadowolony. Jedyne wady to za male wyciszenie wnetrza oraz problemy z korozja.

swietnie trzyma sie drogi, tylko trzeba uwazac na sliskiej nawierzchni bo wtedy ujawnia sie jego podsterownosc (skrecasz a on jedzie prosto)

bardzo zalezy od sposobu jazdy, jak dynamicznie zmienia sie biegi i utrzymuje obroty w granicy 1800-2000obr to jest dobrze, ponizej tych obrotow zero mocy. Najlepiej odczuwam moment obrotowy na czworce i wyzszych obrotach, jedyneczka i dwojeczka slabiutko, pozniej ciagnie ladnie.

auto ewidentnie dla 4 osob, wtedy wygoda gwarantowana, plecy nie bola mnie nawet po jezdzie nad morze (~650km). Zawieszenie twarde wiec wkurzaja mnie 'spowalniacze' na osiedlach ale za to swietnie wchodzi sie w zakrety, zero przechylu. Jazda z kompletem to wedlug mnie w 5 osob a to bedzie masakra :) Najgorsze co jest w tym aucie poza nieocynkowana blacha to glosnosc wewnatrz. W dlugiej trasie daje popalic gdy chcialoby miec cisze i sluchac radia/muzyki a tu wyje.

duzy bagaznik i dzielone oraz skladane tylne siedzenia robia niezla pake do dyspozycji. Jak widac wedlug mnie jedynie karoseria czyli brak ocynku i wszechobecny strach przed korozja po kazdej zimie zadecydowaly o tak niskiej ocenie

za male lusterka w wersji przed liftem

zero problemow a mam elektr. szyby, lusterka, szyberdach, podgrzewane fotele i klime

korozja !!!