Opinia Opel Vectra kombi 2.0 101KM (turbo diesel) kombi 1999r., ocena użytkownika (nnj)

Opel Vectra kombi 1999r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 101KM (turbo diesel)

data oceny: 2010-02-17

co do spalania to roznie tak mozna powiedziec. jezeli chodzi o miasto latem to pali ok 8,5-9,0 litrow na 100km. W trasie jak bedziecie jechac do 130km/h to spalanie bedzie w granicy 7,0. Najmniej pali jak jedziesz trase ok 100km/h

czy jest rdza, silnik najlepiej brudny ale nie od oleju(potrzebna lampka bedzie)

przy codziennym uzytkowaniu sprawdz wizualnie cisnienie w oponach

wszystkim ktorzy chca miec auto pojemne, ekonomiczne malo awaryjne niedrogie w utrzymaniu ale dla osob dbajacych o auta w szczegolnosci pod wzgledem technicznym

godny polecenia i czesci sa niedrogie. Jak go nie zapuscisz to bedzie ci dobrze sluzyl

pozostawiam to bez komentarza moja ocena wszystko chyba wyjasnia. Ja jestem bardzo zadowolony.

troche malo mocy. Silnik mocniejszy bylby bardziej dynamiczny

nei wiem jak sie jezdzie w dluzsza trade na tylnej kanapie ale jak usiade na postoju to siedzi sie wygodnie

pojawia sie rdza na rogach drzwi brzeg maski, malo schowkow podrecznych, tylko w podlokietniku i zamiast popielniczki chyba ze palisz to masz 1 mniej

mam diesela i nagrzewa sie on dluzej od benzyny ale ogolnie nie jest tak zle. Klima chlodzi bardzo dobrze temp spada w dyszy wylotowej nawet do 0st

lusterka sa ok i widocznosc tez. Jest tylko maly mankament. siedze daleko, podczas skrecania w lewo np na drodze osiedlowej gdzie stoi na poboczach duzo aut zaslania widocznosc slupek. trzeba sie troche nachylic do przodu

nie mam duzo do powiedzenia na ten temat. Usterek elektrycznych jeszcze nie maialem. byc moze wszystko jest dobrze chronione. wystepuje czesty blad ze przy temp ok 10st nie wlacza sie podrzewanie swiec wtedy ciezko pali i dymi. Jest na to sposob

z awariami to roznie jest. Jak nie robisz na biezaco co trzeba to bedziesz mial auto awaryjne. Jezeli pomijajac czesci eksplo to do awari moge zaliczyc przetarcie weza wodnego ale to bylo przez zerwane poduszki silnika i przetarcie przewodow klimy. poza tym jest bezawaryjny

niby to ocynk a pojawia sie rdza a mialo jej nie byc