Opinia Opel Vectra C 2.2 125KM (olej napędowy) kombi 2005r., ocena użytkownika (v4g)

Opel Vectra C 2005r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-09-01

Odpowiedź:Trudno powiedzieć

Nie wiem co napisac

prosze brac lekka poprawke na to co pisze gdyz to tylko moje odczucie itylko moze ja mam jakies problemy z tym autem,jezdze jako kierowca zawodowyciezarowkami,ajak wsiade do viki to zaraz cos w niej znajde złego,nie wiem moze to zboczenie zawodowe.najlepiej sprwdzcie sami jaka to nyska.Nie zachecam i nie odradzam,przeciez wszystkie samochody sie psuja

Mam to auto od roku,fachowcy nawet w serwisie nie umieli ustawic geometri koł.nie wiem co sie dzieje ze wspomagamiem teraz sie naprawiło ale jak było ciepło raz było raz nie.diagnoza jezdzic az sie całkiem popsuje. Nie wiem co pisac o tym aucie,nie mam juz do niej siły-wybaczcie ale chyba sprzedam,głosno w srodku na nierownosciach.Dodam ze samochod jest po lizyngowy i po servisowy,ogolnie tragia,wczesniej miałem dwie omegi vectra przy nich to taczka. Nie wiem moze tylko mi sie tak trafiło

Silnik bardzo dobry 20000km i nic oleju nie pobrała w zimie nie zawiodła mnie nawet przy -22 a co ciekawe okazało sie ze wszystkie swiece zarowe spalone,mam do tego silnika pełen szacunek.Skrzynia automat ale spoko,jak to zacznie szwankowac to ja sprzedam bez dwoch zdan.

Z zawieszeniem miałem problemy bo mało kto potrafi ustawic geometrie, tz.wszyscy umieja a cos jednak nie wychodzi i oponki tnie na głuoia metrowke widac było ze jest zle.Pojechałem do fachowca starej daty i od tamtej pory jest wszystko ok.na naszych drogach wszystkie dołki nierownosci słychac strasznie zawieszenie twarde ale jezdze bo młody woz.jeszcze poczeka czy mnie zaskoczy

Wewnatrz i zewnatrz jest bardzo dobrze,bryła mi sie podoba, srodek nie niszczy sie w duzym stopniu nie ma sie do czego przyczepic .karoseria ocynkowan tak wiec rdzy zadnej nie ma.

Auto trzeba wyczuc,ma do tyłu takie zaokraglenia ze nie wiadomo gdzie sie konczy,ale dla mnie spoko.

Elektryce dałem 6 ale nie wiem czy słusznie przez to wspomaganie, gdyz jest hydrauliczno elektryczne i nie wiem czy to wina hyda czy elektry,elektronika bez zastrzezen