Opinia Peugeot 206 1.1 KM (benzyna) hatchback 2002r., ocena użytkownika (24c6)

Peugeot 206 2002r. - opinia użytkownika

silnik: 1.1 KM (benzyna)

data oceny: 2014-02-22

Pretensji mieć nie mogę bo tak podaje specyfikacja. Nasuwa się jeden wniosek. Auto o pojemności 1.4 ma takie same spalanie, czyli silnik 1,1 w przypadku tego modelu to niewypał

Odpowiedź:Nie

Negatywna ocena tego auta wynikła w czasie eksploatacji, nie było możliwości weryfikacji tego co się działo potem.

Wrogowi;)

Nigdy, ale to już nigdy nie dam się nabrać na peugeota. łatny kształ, przyjemne wnętrze miało bezspornie wpływ na to iż w z odwiedzanych salonów to właśnie peugeot zrobił na mnie wrażenie, ale to jedyna zaleta tej marki. Zawodność, zawieszenie, elektryki i elektroniki przyćmiły efekt wizualny i początkowe odczucia z pierwszych miesięcy ekspolatacji

Auto bardzo dobrze trzyma się drogi, jest elastyczne, przyjazne i doskonale "empatuje" z kierowcą

i tu zaczynają się schody. Silnik słychać już w okolicach 2800 obr/min. Nie mogę już nawet zliczyć wizyt u mechanika z uwagi na źle wchodzące biegi. Przyspieszenie zaopiniowałem średnio, bo cóż wymagać od silnika 1,1.

Resorowanie ok, ale w przypadku nowego auta. Ja już dwukrotnie przy niedużym przecież przebiegu wymieniałem tylne zawieszenie i chyba ze4 razy przód. Awaryjność tych elementów jest zatrważająca

W aucie już prawie 12 letnim rdzewieją jedynie pojedyncze osłonki w podwoziu. Blacha karoserii pomiomo ubytków lakieru(progi) nie ma nawet krzty rdzy.

Klasyczny dobry nadmuch warunkach zimowych i letnich

Na początku mego użytkowania tego modelu kilkakrotnie złapałem się na tym iż wymusiłem pierwszeństwo pojazdowi z prawej, gdyż przesłonił mi go słupek. o ILE JA SIĘ JUŻ DO TEGO PRZYWYCZAIŁEM TO PRZECIEŻ TO NIE JEST WYTŁUMACZENIE DLA KONSTRUKTORA

TO JEST ŻENADA!!!! Przepalające się przewody w wiązkach, wyłączające się samoistnie światła, kierunkowskazy, co kilkudniowe przepalanie się żarówek. TRAGEDIA!!

elektronika:(

Bardzo ładna tablica rozdzielcza, kubełkowe fotele. Ponadto bardzo dobra karoseria.

Andrzej