Opinia Peugeot 307 sx 1.4 8V 75KM (benzyna) hatchback 2003r., ocena użytkownika (fr4)

Peugeot 307 sx 2003r. - opinia użytkownika

silnik: 1.4 8V 75KM (benzyna)

wyposażenie: ABS

data oceny: 2009-03-04

przy spokojnej jeździe i tankowaniu na renomowanych stacjach jest ok. przy dużych prędkościach i wysokich obrotach spalanie doszło mi nawet do 8l/100km.a gdy chciałem zaoszczędzić i tankowałem przy hipermarketowskich stacjach najtańszych to spalił z 11-12 l/100km a zamulał jakby świece miały z 300tys przebiegu!!

na zawieszenie i wycieki jesli są to uszczelka na 100% poza tym zero korozjii na 5+

odpalanie samochodu zgodnie z zaleceniami : przekręcić raz kluczyk odczekać przekrecic 2 raz odczekać az zgasnie klucz na konsoli i wtedy odpalamy.jeśli bedziemy robili to szybko raz dwa pożegnamy się albo z elektronika albo z rozrusznikiem albo bedzie sie dławił z minutę zanim przełknie paliwo wi wejdzie na obroty

niemcom, francuzom, starszym osobom delikatnie i rozważnie jeżdżącym

tylko tyle FRANCUZ na nasze drogi nie nadaje się z zawieszeniem chyba że ktos mieszka przy autostradzie i dojeżdża nią do sklepu, kościoła i pracy...

OGÓLNA OCENA BARDZO DOBRA. BARDZO DOBRZE SIE PROWADZI.ALE HAMULCE ROZGRZANE NIEZBYT ...

JEST TO EKONOMICZNY SILNIK W TYM MODELU NIE DO SZYBKIEJ JAZDY. ZRYW MA ALE PO ZATANKOWANIU 98 LUB 99 NA SHELLU.

ZAWIESZENIE PORAŻKA!!! JAK JEŻDŻE PO POLSCE RADIO POGŁAŚNIAM CO 10000-15000 DRĄŻKI STABILIZATORA DO WYMIANY! NA ZACHODNICH AUTOSTRADACH ZACHOWUJE SIĘ BEZ ZARZUTÓW.. POPROSTU ZAWIESZENIE NIE NA NASZE DROGI!!

PRZESTRZEŃ PORÓWNUJE DO WYŻSZYCH MODELI JEST ZDECYDOWANIE WIECEJ MIEJSCA NIŻ W MONDEO Z 2004 ROKU TO NA +

NIE ROZUMIEM DLACZEGO NIE ROZBILI TEGO NA OSOBNE WENTYLACJA A 2 OGRZEWANIE. TO DRUGIE REWELACJA!!! po przejechaniu kilkuset metrów nawet w temp -5stC już ciepłym wieje.. natomiast wentylacja latem?? jakbym jechał w maluchu!!!!! ktoś tu chyba przespał przy projekcie!!

jedyne co mi przeszkadza to słupki przednie pomiędzy drzwiami a szyba przednia są za duże dużo zasłaniaja przy zmianie pasa lub skrecie. wycieraczka przedniej szyby po str,kierowcy jest za wysoko umieszczona. kto nisko siedzi ten ma problem gdy pada..

ocena średnia nalepszym dowodem jest pora deszczowa jesienna lub tuż przed wilgocią. najcześciej żarowki w tylnych lampach nie maja styku uderzenie w lampę ręką lub poprawa gniazd pomaga. poza tym wymieniłem już chyba ze 100 żarówek!!!!

nie zapeszam... do tej pory wymieniłem wyżej opisane części. oczywiście oleje i filtry na bierząco co roku lub do 15000km

porażka!!! teraz mam do wymiany amortyzator prawy i wahacz!!!!!!!!

wnętrze również wysoko oceniam... co prawda ostre kanty plastików wew.samochodu na ocenę mierna.