Opinia Pontiac Sunfire cupe 2.2 141KM (benzyna+gaz) coupe 2003r., ocena użytkownika (24f7)

Pontiac Sunfire cupe 2003r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 2.2 141KM (benzyna+gaz)

wyposażenie: ABS

data oceny: 2014-04-15

liczba wyświetleń: 1967

na 32 litrach robie zawsze minimum 190 mil. 70 % jazdy w trasie. jak na 2.2 bardzo dobrze

mlodej osobie (nizszej niz 190cm:P) ktora chce miec tani i dobry wyrozniajacy sie samochod.

zawsze by sie chcialo czegos wiecej ale jak na pieniadze jakie kosztuje to auto i wyglad oraz frajde jest super.

mam troszke zawieszenie poprute ale jezdzi sie i tak bardzo dobrze chamulce najlepsze nie sa, ja nie mam abs ale i tak daja rade. parkowanie najgorsze nie widzisz tylka i nie widzisz przodu:P samochod wydaje sie maly ale ma ponad 4,6m glownie kwestia przyzwyczajenia

malutki jak na american 2.2 i tylko 141 kucy przy 203nm ale jezdzi sie fajnie, z miejsca 8,5 do 100, odstawia germanow z turbinka 150 konnych. ma fajne brzmienie. powyzej 100 km/h juz nie jest tak super ale i tak trzyma klase. silnik takze nie do zajechania. eco tec jak w oplach lecz montowany w ameryce duzo trwalszy. i lancuch rozrzadu.

zawieszenie nie jest super komfortowe, ja jestem wysoki wiec z przodu tez super sie nie siedzi ale daje rade bez bolu tylka jezdzic i po 200km. z tylu dosc duzomiejsca jak na coupe ale tez nisko i twarde siedzenia. wyciszenie tez slabe ale albo sluchasz muzyki albo silnika;p

jak wyzej jestem wysoki to dla mnie ekstra wygodnie nie jest ale nie jest tez zle(vectry astry duzo gorsze) wszystko jest tam gdzie trzeba(bo jest tego malo:P) wykonczenie srednie w koncu amerykaniec czyli plastyki ale mi to w ogole nie przeszkadza. karoseria obustronny ocynk wiec nie gnije i nie ma rdzy.

szybko grzeje dobrze chlodzi jest ok, a dodatkowo mozna otworzyc szyberdach;p

jadac widzisz wszytko spoko. gorsze parkowanie ale do tego sie czlowiek przyzwyczaja

samochod niespotykany ale czesci ogolnie dostepne w internecie. czekasz 2-3 dni i masz. koszta takze male. bardzo podobne czesci od vectry ale duzo solidniejsze bo z meksyku.

omegamat