Opinia Renault Clio clio 1.6 1.6 16v 120KM (benzyna) hatchback 2001r., ocena użytkownika (5wt)

Renault Clio clio 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 1.6 1.6 16v 120KM (benzyna)

data oceny: 2008-02-12

Odpowiedź:Trudno powiedzieć

pierwsza sprawa jest niestety elektronika lecz tylko to mozna sprawdzis a serwisie,samochodzik jest tak napchany wszelkiego rodzaju czujnikami ze naprawde nie wielkie spadki napiecia moga spedzic nam sen z powiek bo zapala sie 100 wszelkiego rodzaju lampek,

niestety jak to bywa samochodzik nie jest bez awaryjny i idealny trzeba starannie ogladac stan oleju wszelkiego rodzaju wyciekow bo naprawde nigdy nie wiadomo kiedy zacznie nam cos cieknac rano nie ma problemu a niestety w godzinach wieczornych moze cos byc.

taki samochodzik polecam mlodym i ambitnym piratom szos i oczywiscie wszystkim Pania...

Uklad jezdny nie jest naj mocniejsza strona tego malego samochodziku ze wzgledow strasznie malego skretu sprawia to naprawde wielki klopot przy zawracaniu i przy niektorych manewrach parkowania.

jesli chodzi o uklad napedowy jest jak dla mnie rewelacja tego malego Autka,jest bardzo zrywny i naprawde potrafi sie fkrecic na 7000tys obr. bez najmniejszego problemu,silnik jest elastyczny ze wzgledow mocy silnika nie potrzeba za czesto dotykac dzwigni zmiany biegow, wystarczy dotknac troszeczke gazu i naprawde nie jedna beema i audi ma niezle problemy,bardzo polecam ten silniczek

Jesli chodzi o komfort jest wzgledem mnie O.K bo jestem zadowolony samochodzik jest sztywny i dzieki temu nie ulega nadmiernemu wychylaniu i nurkowaniu przy dochamowaniach i szybkim pokonywaniu zakretow.wyciszenie jest nie najgorsze jesli mozna powiedziec ze jakies Francuskie Auto jest wyciszone dobze to napewno nie CLIO przy predkosci 202km na godzine naprawde nie da sie cokolwiek powiedziec do pasazera a szkoda.Wygoda jest nie najgorsza ale niestety na przednich fotelach lecz osoby siedzace za mna moga powiedziec ze nie maja ochoty jechac wiecej jak 2 godz jest to nie realne.