Opinia Renault Kangoo 1.2 60KM (benzyna) van 1998r., ocena użytkownika (bb9)

Renault Kangoo 1998r. - opinia użytkownika

nadwozie: van

data oceny: 2008-08-11

Spalanie tego auta o dziwo jest takie małe dzieki zastosowaniu specjalnej skrzyni przystosowanej do takiej konstrukcji. Mnie zaskoczyło pozytywnie, spodziewałem się większego spalania

zużycie elementów metalowo gumowych zawieszenia. Korozja dolnych partii drzwi i progów.

Ciśnienie w ogumieniu kół. Auto posiada komputer wskazujący poziom oleju. Nie należy ufać mu do konca. Sprawdzajcie olej w tradycyjny sposób

brakuje komfortu jak w aucie typowo osobowym. Nie posiadam w aucie centralnego zamka, który ułatwiłby mi życie. Nie raz posłużył jako typowa ciężarówka. Parę razy wiózł młode małżeństwa. Autko jest przewygodne, możliwość aranżacji wnetrza olbrzymia. nie wspomniałem, ze raz byłem zmuszony spac w nim, po złożeniu tylnej kanapy, nie było to łoże królewskie ale spało się przyjemnie. Wysokie zawieszenie pozwala przejeżdzać po trudnym terenie

Bardzo dobry samochód nie tylko do firmy ale do prywatnego użytku. Olbrzymia przestrzeń załadowcza. Spalanie po mieście w granicach 7 litrów. Na trasie, nie przekraczając 120km/h w granicach 5,5 do 5,8 litra. Trasa ze ślaska do Berlina w Niemczech była przyjemnością uwikłaną w odległość a w zwiazku z tym i czasem wraz ze znurzeniem. Dłuższe wyjazdy, zapakowanie znajomych, żaden problem. Polecam bo narazie nie zamierzam zmienic samochodu

Słaby silnik nie daje odpowiednich rezultatów mocowych. 60KM daje się we znaki w połączeniu z taką konstrukcją pojazdu. Myślę, ze to kwestia przyzwyczajenia

Samochód jest bardzo wygodny. Przednie fotele są komfortowe. Tylne już odrobinę mniej ze wzgledu na zamontowane w nich zapinacze pasów bezpieczeństwa. Odpowiednia twardość siedzisk powoduje swego rodzaju komfort

Duże autko więc i możliwośc aranżacji olbrzymia. Jak na autko typowo do firmy, jakość materiałów wykończeniowych pod dużym znakiem zapytania, ale można się przyzwyczaić. Auto posiada bardzo dobre zabezpieczenia antykorozyjne

Autko ma bardzo dobrze zaplanowane przewietrzanie wnętrza, ale ze względu na jego wielkość wewnątrz dość długo zagrzewa się go wewnątrz. Kwestia przyzwyczajenia, bądź odpowiedniego pomysłu

Nic dodać nic ująć. Rewelacyjna widoczność do przodu. Ograniczona delikatnie widoczność do tyłu, ale da sie to wytrzymac bo podczas jazdy patrzymy do przodu.

Drobne poprawki w ukladzie elektrycznym naprawdę nie sprawiły praktycznie większych problemów. Polecam Czasami problem z przełącznikiem kierunkowskazów. Dokładne wyczyszczenie i przesmarowanie smarem nie przewodzoacym prądu załatwia problem na długi czas

Olbrzymie wnętrze cieżko zagrzać w zimie. Często jeżdzimy poprostu w lodówce

Spodziewałem się spalania po mieście w granicach 8 litrów. Mały silnik, duża bryła. Zaskoczenie. 6,5 litra po mieście to dobry wynik