Opinia Renault Laguna Grandtour 1.8 120KM (benzyna) kombi 2002r., ocena użytkownika (r1)

Renault Laguna Grandtour 2002r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-02-07

Przydatne są spryskiwacze reflektorów, szczególnie zimą.

Auto wyjątkowo nie zwraca uwagi niczym w codziennej obsłudze. Jesli coś jest nie tak, zapali się kontrolka. Im mniej guzików i lampek, tym mniej trzeba mieć podzielną uwagę.

Każdemu, kto przedkłada bezpieczeństwo i wysoki komfort jazdy. Auto zarówno dla rodziny jak i do pracy.

Autem jeżdżę dośc sporo i nawet po próbnej jeździe nowym modelem Laguny, z przyjemnościa wsiadłem do swojego auta. Uważam to auto za wyjątkowe dla siebie, gdyż bardzo cenię sobie komfort i bezpieczeństwo. jak do tej pory, nie udało mi się jechać innym autem, bardziej pasującym do moich potrzeb. Brakuje mi tylko skrzyni automatycznej. Gdybym ja miał, auta nie zamieniłbym na żadne inne.

Auto z przebiegiem blisko 200 000 sprawuje się bez najmniejszych defektów. Nawet przy dużej ilości jazdy miejskiej, wystarczy pilnować czynności obsługowych. Jeżdżę tylko na paliwie shell V-power. Prowadzi się auto bardzo dobrze.

Auto dośc duże i moc silnika czasem jest niezbyt wystarczająca. Dla kierowcy, który sporo już w życiu wyjeździł, jest jednak wystarczająco szybki.

Kierowca ma poczucie wysokiego komfortu pod każdym względem. Nieco mniej miejsca na tylnych fotelach. Dla siedzących z przodu komfort bez zastrzeżeń.

Auto dośc duże, dające wiele możliwości do podrózowania zarówno z dużą ilością bagażu jak i z kompletem pasażerów. Jechałem wiele razy z rodziną na wakacje-komplet pasażerów, pies w bagażniku i box na dachu. Auto nie traci poza moca na niczym.

Klimatyzacja rewelacyjna. idealnie można ja dopasować do potrzeb najbardziej wymagających. Nie ma możliwości przeziębić sie przy korzystaniu z automatu. Nie wyłaczam nigdy klimatyzacji, jeżdżę z włączoną cały rok.

Asferyczne lusterka, szyba przednia i tylna zapewnia bardzo dobrą widoczność.

Niestety auto ma swój apetyt na paliwo. Trudno, trzeba płakać i płacić.

Jak do tej pory jeżdżę bezusterkowo.