Opinia Renault Laguna 1.8 16 V 120KM (benzyna+gaz) hatchback 2001r., ocena użytkownika (248t)

Renault Laguna 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 1.8 16 V 120KM (benzyna+gaz)

wyposażenie: ABS,Kontrola trakcji

data oceny: 2013-12-15

Spalanie w normie

Odpowiedź:Nie

Najlepiej na inne auto

Na wszystko co tylko możliwe a ono i tak zrobi jakąś niespodziankę

Komuś kto ma duuużżżżo pieniędzy i jest bez nerwów

Jestem rozczarowany tym samochodem i to bardzo .Kupiłem go mimo złych opini gdyż zbytnio w to nie wierzyłem co piszą . Jestem jego trzecim właścicielem (samochód krajowy kupiony w salonie) Posiadam go nie całe pół roku i same z nim problemy . Ciągle coś się psuje niby drobne rzeczy ale dostaje już nerwicy . Myślałem żeby go sprzedać to urwał się pasek rozrządu na którym było zrobione 1500km . Prawdopodobnie postrzępił się mikro pasek i jakąś jego część wciągło pod obudowę na rozrząd . Mam ochotę go oddać na złom bo mam go serdecznie dość . Mam starą lancię dedrę (20 letnią)i nigdy nie miałem z nią takich problemów .

Auto prowadzi się na ogół dobrze ale jakiejś większej rewelacji nie ma,trochę miękki i czuć nierówności. układ kierowniczy ,wspomaganie jak dla mnie ok .

Jak na jednostkę 120 konną mało elastyczny i ciągle trzeba zmieniać biegi . Przyspiesza też słabo .

Samochód miękki i dosyć mocno wyczuwalne są nierówności, w środku w miarę cicho ale w mojej 20 letniej lanci dedrze jest dużo ciszej . Jeśli chodzi o wygodę jazdy to jestem trochę rozczarowany .

Ilość miejsca wystarczająca ,schowki bardzo małe i nie praktyczne ,wyciągnąć coś z podłokietnika albo z szuflady pod siedzeniem w czasie jazdy jest praktycznie nie możliwe . bagażnik dosyć duży , wykończenie tandetne . karoseria ok trochę plastików ale wszystko się jakoś trzyma , ładna sylwetka i to jedyny duży plus tego auta .Rdzy jak na razie nie ma .

Ogrzewanie dobre ,szybko się grzeje i nawet szyby nie parują . klima też daje radę .

Jak dla mnie słaba widoczność do tyłu poza tym może być

Ciągle coś się psuje . Raz świeci kontrolka od poduszki raz gaśnie i nikt tego nie umie naprawić , raz działa wskaźnik paliwa raz nie , raz pali normalnie a raz się coś wiesza ,rozrusznik kręci a nie zapali , karty raz otworzą drzwi raz nie ( dobra rada nie zamykać )raz chciałem otworzyć kluczykiem ale spadło cięgno i d ):światła wsteczne przestały swiecić (padł czujnik)

Auto ładne z wyglądu zewnętrznego nic poza tym

Piotr