Opinia Rover seria 600 2.0 TDI 105KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1996r., ocena użytkownika (zs9)

Rover seria 600 1996r. - opinia użytkownika

silnik: 2.0 TDI 105KM (olej napędowy)

data oceny: 2008-11-16

bardzo oszczędne auto jeżeli chodzi o spalanie, jeżdząc prawie zawsze do 2.5-3 tys. obrotów spala bardzo mało...

wygląd ;] i to, że jest zrobione na bazie hondy accord

płyn w układzie wspomagania - trzeba dolewać wydaje mi się, że trochę częściej niż w innych autach

młodym, bardzo dobre nagłośnienie ;], w sumie auto dla każdego komu wystarczy auto wielkości sedan

auto z klasą, piekna linia, lakier, wygoda i nie wielkie koszta eksploatacji oraz zakupu czynią auto wyjątkowym (przynajmniej dla mnie), niestety potrzebuje większego auta i prawdopodobnie będę musiał się porzegnać z roverkiem

auto dosyć niskie dlatego pewnie się trzyma drogi

jak ktoś nie wie jak się jeździ tym autem, to czasami może zgrzytnąć wsteczny, kwestia wiedzy :P, autko mimo tylko 105 koników doskonale spisuję się na trasie, bezproblemowo można wyprzedzać...

ja mam jasną welurową tapicerkę, a fotele pierwsza klasa, czasami jako kierowca zazdroszczę tym co siedzą na tylniej kanapie bo naprawde wygodna, co do przednich nie mam zastrzeżeń, po wielo godzinnej jaździe nie ma bólu pleców ;]

przestrzeń jak w limuzynie, zależy też od wielkości osoby siedzącej sprzodu, jednakże nikt nie narzekał jadąc z tyłu (wystarczająco miejsca), jakość wykonanie i użytych materiałów dużo wyższa niż w hondach accord (rover jest na tym samych podwoziu, silnik ten sam i skrzynia biegów też), co do aranżacji to żałuję ze nie mam rozkładanej kanapy... co do bagażnika jak na sedan to pojemny, ale to nie to samo co kombi... karoseria + lakier najwyższej jakości, wygląd i jakość na lata mój 12-letni nie ma ani grama rdzy a ma wciąż oryginalny lakier

musze powiedziec ze dosyć długo się nagrzewo w porównaniu np. do dostawczego hyundai\'a h-200..., klima chłodzi elegancko

do przodu ok, przednie słupki prawie nie zasłaniają niczego, ale tylnie już dużo, do tego wysoko tył także przez tylnią szybe mało widać, także przy cofaniu jazda tylko na lusterka boczne (w nich dużo nie zobaczymy bo są dosyć małe, także trzeba się przyzwyczaić do gabarytów auta)

nic nie zawiodło

nic się nie psuje, ostatnio wymieniałem tarcze (od nowości jeździły) + okładziny

+ spalanie ;]