Opinia Seat Arosa golas 1.0 0KM (benzyna+gaz) hatchback 1997r., ocena użytkownika (gg5)

Seat Arosa golas 1997r. - opinia użytkownika

silnik: 1.0 0KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2009-06-11

Stan nadkoli

Każdemu nowemu kierowcy - kobiecie która chce sprawnie poruszać się po mieście . Ciężko znaleźć auto tańsze w eksploatacji

Nie jest to autko luksusowe , ale nie jest ono kierowane do nabywców którzy spodziewają się luksusu . Jednak każdy kto choć raz przejedzie się tym autkiem będzie mile zaskoczony . Ja sam posiadam auto Land rover Freelander ale czasem z przyjemnością przesiadam się do tego maleństwa . ( jak nikt nie widzi oczywiście )Minus to korozja . Dotyczy w szczególności błotników które oryginalnie nie mają nadkoli . W innych miejscach to raczej rzadkość . U mnie jeszcze na drzwiach nie dolega tapicerka

Autko bardzo fajnie się prowadzi - nie jest ani za twarde ani za miękkie .

Nie jest to demon prędkości jednak mam porównanie z seicento 0,9 i muszę przyznać że autko ma na pewno bardziej elastyczny silnik . Silnik do tego robi lepsze wrażenie choćby dlatego że do tej pory nie stwierdziłem żadnych wycieków ( fiat pod tym względem to koszmar )

Na tyle nawet nie próbowano wciskać dodatkowego miejsca dla trzeciej osoby - to duży plus bo dzięki temu jest nieco więcej miejsca ( nawet dosyć sporo ) Niestety z tyłu będzie dosyć ciężko nóżki wyciągnąć . Ale autko oferuje i tak więcej niżby można przypuszczać po jego gabarytach .

Ogrzewanie to jest bajka .

Nie zawiodła , ale tej elektryki to u mnie nie zadużo

Za krótko użytkuję ten samochód żeby moją opinię odnośnie kosztów w ogóle brać pod uwagę . Ale koszty chyba nie są duże bo to auto dzieli dużo wspólnych części z vw polo