Opinia Seat Ibiza Stella 1.2 64KM (benzyna) hatchback 2003r., ocena użytkownika (v51)

Seat Ibiza Stella 2003r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-09-04

Hamulce,śruby przy kierownicy (czy nie było odkręcane) Sprawdzić czy auto jest pełen ocynk Modele 2002 oraz 2004,2006,2008 pełen ocynk z tego co wszędzie można wyczytać

Czy ktoś nam nie zrobił obić na parkingu oraz czy ptak nie nasrał :D

Auto na pewno nie zawodne.. Można na nim polegać. Nie zrobi nam przykrych nie spodzianek

Auto na pewno godne polecenia.Porównywałem z golfem IV ,,ale golf jest w tej chwili wersja III oraz IV przereklamowana i się sypie i same powypadkowe.

Jestem zaskoczony, jeździłem wieloma Autami ale to to jest całkiem co innego.. Zawieszenie fakt twarde ale nawet i dobrze bo przy szybkich niebezpiecznych manewrach się przyda(koziołkowanie) Układ kierowniczy precyzyjny(tak jak w passat ) Silnik w tej chwili bez zarzutu,faktycznie od 3tys łapie go ale ja trzymam go do 2,8tyś i zmiana biegu. Wada hmm... trzeszczące plastiki przy większych dziurach,gumy na przednim zawieszeniu wymiana średnio co 6 miesięcy(polskie drogi) Ogólnie przednie zawieszenie jest porządku ale trzeba omijać dziury bo bardzo łatwo o mechanika wtedy. Słychać lekki szum powietrza przy ponad 100km/h. Jak ma się dobre opony to ich nie słychać powyżej 100km/h . Bagażnik jak na dwie osoby czyli parke:D jest wystarczający,,wyjazd gdzieś na kilka dni rewelka.. Fotele jak przy jeździe ok 4h bez wysiadania są wygodne w tym sensie ,że jak wysiadamy to nie odczuwamy ,że autem jechaliśmy..nie ma tego bólu lub ,że plecy bolą. W tej chwili zaczynam zbierać na nowszy rocznik tak 2007 lub 2008 :D

Silnik w tej chwili bez zarzutu,faktycznie od 3tys łapie go ale ja trzymam go do 2,8tyś i zmiana biegu. Silnik 1.2 12v napewno jest oszczędny Spalanie w trasi ok5-5,5L mi wyszło W mieście to już jest 7,5L W trybie co mam na codzień miasto 4km trasa 10km to jest ok.6L

Zawieszenie fakt twarde ale nawet i dobrze bo przy szybkich niebezpiecznych manewrach się przyda(koziołkowanie) Słychać lekki szum powietrza przy ponad 100km/h.

W przodzie dużo miejsca W tyle dla osób ponad 1,9m mogą mieć problem. Wszystkie guziki pod ręką działają na rys Bagażnik jak na dwie osoby czyli parke:D jest wystarczający,,wyjazd gdzieś na kilka dni rewelka..

Wentylacja super,,działa odrazu włączamy grzanie nawet jak jest w tej chwili 8 stopni (4.09.2010) i jest ciepło odrazu... Wentylacja na zimne do kitu w focusie lepiej działa Jak chcemy się schłodzić tylko klima

Z przody słupki zawadzają ale idzie sie przyzwyczaić o wiele gorzej jest w każdym BMW (czyli złom) Tył to trzeba robi na lusterka jeżeli ktoś wysoki nie jest bo dużo nie widać.

Tutaj jest wszystko w porządku

Jestem w szkoku ,że silnik 1.2 12v 64KM może mięć taki kopyto,,zbiera się rewelacyjnie. Jak ktoś jeździ sam lub w dwójkę to jest wystarczające.. Brak mocy jest odczuwalny na drodze expresowej jak trzeba wyprzedzać powyżej 100km/h

Krystian