Opinia Audi A4 Avant 2.5 v6,tdi 150KM (olej napędowy) kombi 1999r., ocena użytkownika (fw4)

Audi A4 Avant 1999r. - opinia użytkownika

silnik: 2.5 v6,tdi 150KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-03-23

Udało mi się zejść w cyklu mieszanym poniżej 7 litrów ale max. kręcenie do 2000 obr/min .szkoda zamulać tak dynamiczny silnik. już tak nie jeżdżę :)

ORYGINALNE RADIA AUDI W PRZYPADKU MOJEGO MAJĄ WADĘ FABRYCZNĄ PSUJE SIĘ POTENCJOMETR SZCZEGÓLNIE ODCZUWALNE JEST TO PRZY DOŚĆ NISKIEJ TEMP. OTOCZENIA SĄ SPOSOBY NA NAPRAWĘ ALE TO INNA HISTORIA :) POPRZECIERANE FOTELE I WYTARTE SKÓRZANE KIEROWNICE ŚWIADCZĄ ŻE AUTO MA SWOJE PRZEJECHANE MÓJ PRZEBIEG OBECNIE TO 157 TYŚ I JEST WSZYSTKO JAK NOWE SZUKAJCIE ZADBANYCH AŻ ZNAJDZIECIE :)

NA ILOŚĆ ROPKI W BAKU NIE DOPUŚCIĆ DO ZAPOWIETRZENIA UKŁADU PALIOWEGO

JAK KTOŚ CENI SOBIE PRESTIŻ,KOMFORT CZEMU NIE

KOMFORTOWY,CICHY,DYNAMICZNY,BEZPIECZNY (ABS,ESP,10XPP)ŁADNE NADWOZIE(LIFT PO 99r)WYKOŃCZENIE ŚRODEK BARDZO ŁADNE,ERGONOMICZNE,BDB MATERIAŁY SPALANIE NIE BIJE PO KIESZENI AŻ TAK BARDZO CENY CZĘŚCI PRZYZWOITE

Hamulce mogły by ciut ostrzejsze Parkowanie natomiast nie jest tragedią ale czujniki by się przydały

W porównaniu do pompowtrysków naprawdę duży plus po rozgrzaniu prawie jak benzynowy silnik no i ten pomruk przy wciskaniu gazu.To w końcu v6 :).Elastyczność rewelacja można się zagapić na wyższych biegach że auto jedzie wolno a silnik i tak pracuje równo nie dusi się ani nie wibruje.

Fotele przód (kubełki,grzane,regulacja odcinka lędzwiowego),dosyć twarde ale plecy nie bolą,dobre materiały Tylne podobnie Wyciszenie (szumy przy słupkach przednich powyżej 140km/godz.

Przestrzeń tył (mało miejsca na nogi) Co do bagażnika (utrudnione przewożenie długich przedmiotów np. desek ok.2m)jest to wina przedniego fotela pasażera który po przysunięciu max. do przodu i rozłożenia go kąt wynosi 140 stopni czyli koniec deski wypada prawie na przedniej szybie.Przy ostrym hamowaniu wiadomo czym to grozi

Rewelacja

Wiadomo mam kombiaka więc jak wcześniej pisałem przydały by się czujniki ale tragedii nie ma

Bez problemów

Tylko eksploatacyjne