Opinia Audi A4 Limousine 1.6 102KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1996r., ocena użytkownika (k9k)

Audi A4 Limousine 1996r. - opinia użytkownika

wyposażenie: ABS

data oceny: 2009-07-13

Wszystko czarne na bialym-jedna sugestia gaz sekwencja i to nie pierwsza lepsza dlatego różnica niewielka i problemów żadnych nie odnotowalem.

Auto pokazujące prawdę o niemieckich autach. Solidne, dokładne wykonanie nie mam oporów żeby komukolwiek je polecić!

Autko jest stworzone do jazdy w trasy. Uklad kierowniczy jest naprawde precyzyjny. Trzymanie nawierzchni bez zarzutów. Niestety nie można powiedzieć tego o niezawodności. Odziwo nie mialem w ogole problemu z wslawionymi wachaczami lecz kilkukrotnie naprawialem przeguby. Wiele do zyczenia pozostawiają hamulce.

W moim modelu trzeba sie troche nawajchowac zeby "pojeździć". Silnik nie jest zbytnio elastyczny, ale jezeli ktoś lubi-tak jak ja-redukować przyspieszać itp bedzie zadowolony. Silnik to przykład niemieckiej solidności, przy 200 tys moge powiedzieć bez wahania ze nic sie do tej pory nie popsulo.

Komfort jak na auto dość leciwe jest naprawde zaskakująco wysoki. W kabinie robi sie lekk glośno przy 120, wiec nie jest źle. Polskie drogi przetestowaly zawieszenie tego auta we wszystkich mozliwych szczegółach i naprawde nie mam zastrzeżeń-wszystko jednak zalezy od stylu jazdy. Wielki minus to tylna kanapa, to auto nie jest stworzone dla 4 bądź 5 osób.

Jezeli chodzi o miejsce w środku-patrz wyżej- tzn z przodu bez zarzutów, z tyłu może byc o wiele lepiej. Dobre materiały jakość wykończenia krotkomówiąc pokazują niemiecka mysl techniczną. niejednokrotnie auta 4-6 letnie w środku wyglądaja o wiele gorzej. Minusem sedana jest bardzo kiepski dostęp do naprawde pojemnego bagaznika. Elementy karoserii warte zwrocenia szczególnej uwagi-spody drzwi progi, przy odpowiedniej konserwacji 0!!! problemów.

Zima nagrzewa sie szybko w lecie sauna w środku- ale podkreślę ze nie mam klimy więc nie mam co złorzeczyć.

Z przodu jeden minus dość szerokie slupki, do tyłu trzeba przywyknąć-kiepsko widac bo bagażnik wysoki. Lusterka zaś dobrze przemyślane strefy widczności ta że tworzą jedną spójną i dobra calość.

Tyle kilometrów i lat bez żadnych zastrzeżeń!

Jak na tylu letnie auto coś sie popsuło ale częsci jest mnóstwo na rynku i cena niewielka. Najwięcej pron=blemów było z przegubami.

Wspominane przeguby