Opinia Subaru Forester z instalacja gazową 2.0 150KM (benzyna) terenowy 2012r., ocena użytkownika (246p)

Subaru Forester z instalacja gazową 2012r. - opinia użytkownika

nadwozie: terenowy

data oceny: 2013-11-02

gaz chodzi tak że żeby nie bzdynk w zbiorniku jak sie zalaczy to bym nie wiedzial że na gazie jade. Polecam tania dobra jazda

radio zestaw multimedialny w serwisie krytykuja fabryczny, proponuja nowy sprzęt który na alegro czy w sklepie jest ponad tysiaka tańszy, montuje go i tak gościu z jakiegoś sklepiku z radiami a sprzedawca w subaru nie potrafi nawet włączyc tego nowego radia. jak sie zacząłem pytać o radio to dał mi numer do tego co montował i ten dopiero mi powiedział pokazał i sie śmiał jak sie pytałem czy ten sprzęt co ma półce u siebie w sklepie taniej o tysiaka jest gorszym modelem czy ten sam co mama w aucie.

tym co chca ciągnąc przyczepe kempingową, dobrze sobie radzi

auto jak dla mnie na gazie tanio jeździ, ma 4x4 dobrze sie drogi trzyma, przyczepe ciagnie bez problemu chyba jestem zadowolony, ale jak za tyle pieniedzy mam max wersje skóra automat itp 140 tys przeceniony na 123 tys. zł to chciałbym cos wiecej ale czego wiecej.. wiecej koni i innej skrzyni choć podobno do ciagniecia przyczepy własnie ten stary automat jest najlepszy bo sie nie psuje wiec ogólnie jak auto mnie nie zawiedzie w czymś innym to w przyszłości wymienie tez na forestera bo najnowszy model jest ładny

jedziesz 120 i masz zamiar wyprzedzic, wduszasz gaz do końca i tu ryk- redukcja do 2 ki chyba kogos z techników subaru poj... w syrenie tak nie wyło jak tu!!! kto to wymyslił zeby do 2 ki automat redukował z takiej prędkości. Człowiek dostaje traumy jadąc autem żeby nie zaczeło wyć przy wyprzedzaniu. Dla porównania niech ktoś sobie wrzuci 2 ke przy 120-tu to bedzie wiedział o czym pisze

tylne fotele super, funkcja pochylenia do spania rewelacyjna dla dzieci, głowa im nie leci do przodu. Ciągne nim tez przyczepe kempingową i dupa nie siada cały czas trzyma równy poziom-fajna sprawa. piszczy tapicerka przy szyberdachu, ale to raczej wina serwisu bo montowali gpsa i partacze coś nie dokręcili

przycisk podgrzewania foteli żeby zrobić pod podłokietnikiem to trzeba byc naprawde zdolnym.

fajny klimatronik bo mozna zmniejszyc strumień nawiewu bez wylączania auto

nie jechałem na przegląd so serwisu tylko wymieniłem u zwykłaego mechanika 300zl bo w serwisie chcą prawie tysiaka za przegląd, a że mam instalacje gazowa to straciłem gwarancje i i wczesneij hak założyłem wiec tez gwarancje zabrali wiec nei ma sensu do serwisu jeździc w moim przypadku

redukcja przy 120 do 2 ki i wycie silnika w tym momencie