Opinia Suzuki Swift 1.3 16V 72KM (benzyna) sedan (limuzyna) 1996r., ocena użytkownika (7wx)

Suzuki Swift 1996r. - opinia użytkownika

silnik: 1.3 16V 72KM (benzyna)

data oceny: 2008-03-14

Auto najlepiej kupic sprowadzone z z zagranicy jest Posiadam wersje Tzw.Eksportową. Krajowe modele salonowe są już nie takie i o wiele mniej wyposażone.

Na właściwej jakości paliwo tankowane na polskich stacjach paliwowych. Nie tankowac mix - zupy. Nie grzebac przy silniku nie regulowac !!! Nie deptac pedałem gazu na maxa. Oszczędzac samochód i silnik, nie "zajeżdżac go" Niestosowac LPG !!!

Doskonałe auto rodzinne za niską cenę zakupu i eksploatacji, To są wysokie atuty tego samochodu. DOSKONAŁE !!!

POLECAM wszystkim którzy chcieliby miec takie auto rodzinnne i niebac sie że nie bedzie ich stac go utrzymac. Moim zdaniem jest tańsze weksploatacji od Malucha, matiza, Tico, Lanosa,Golfa, Renaulta, i wielu innych marek itd. itd. itd A takie wielkie do nich.

Posiadam to auto od trzech lat wersja japońska Orginal, jest bardzo zwinne,szybkie dzięki małej wadze, ciche, wygodne, nie naprawiałem niczego.Zawieszenie twarde sprawdza się na Polskich drogach -wytrzymałe.bardzo niskie zużycie paliwa miasto 5.8 l cykl mieszany 5,5 trasa 4 -4.3 litra przy spokojnej noralnej jeżdzie - warunek dobre paliwo 95Pb lub 98Pb - nie zupa mix Pb. Bagażnik pojemny, przestrzeń z przodu i tyłu idealna takze widocznośc, najniższe koszty eksploatacji, prowadzi sie jak przyklejony do drogi. Polecam tylko roczniki 1992 do 1996 -Japońskie nie składane na Węgrzech. Nowsze modele są wiecej paliwożerne i droższa eksploatacja - wiele minusów słaba widocznośc

Silnik jest elastyczny - nie paliwożerny - pod warunkiem właściwej liczby oktanowej tankowanego paliwa - oraz nie wdeptywania pedału gazu i jazdy na maksymalnych przyspieszeniach. Niezawodnośc od trzech lat nie wymienaiłem świec zapłonowych, nic nie naprawiałem Tankuje paliwo , wymieniam regularnie olej w silniku i filt oleju czyszcze regularnie filtr powietrza, ie wymieniam.

Silnik rpracuje cicho , wnetrze doskonale wyciszone wysoko oceniam komfort jazdy - ale krytykuje polskie drogi - gorsze niż w Bangladeszu !!!

Nadwozie - wygoda - wyposarzenie bez zarzutu.

Wentylacja i ogrzewanie bardzo dobre. Nigdy w zimie nie skrobie szyby gdyż ogrzewanie po dwóch minutach samo topi zalodowane szyby boczne przednia i tylną bardzo szybko jest skuteczne, ogrzewanie, niema takiego auta - z tak skutecznym w zimie ogrzewaniem !!!

Widocznośc w tym pojeżdzie jest bardzo dobra i do przodu i z tyłu i w lusterkach - doskonała !!!

Niezawodnośc- niskie spalanie paliwa,\\r\\ndoskonale ogrzewanie i wentylacja.

Reggaemen