Opinia Toyota Camry XLE 3.5 V6 268KM (benzyna) sedan (limuzyna) 2007r., ocena użytkownika (j26)

Toyota Camry XLE 2007r. - opinia użytkownika

silnik: 3.5 V6 268KM (benzyna)

data oceny: 2009-07-11

Cóż, przy silniku V6 o pojemności 3,5l i mocy 268KM to nie tak wiele jak np. w Alfa Romeo! Zebrałem opinię o instalacji gazowej i zamierzam wprowadzić instalację PRIUS, aby nieco obniżyć koszty eksploatacji i autrakcyjnić samochód w przypadku sprzedaży

Przy zakupie używanego auta z USA, najlepiej kupować auto serwisowane od dealera. To kosztuje dodatkowo 1oooUSD, ale mamy gwarancję, że rzeczywistość jest zgodna z dokumentacją.

Auto świadczy o mnie. Jak stać mnie na auto, to powinienem o nie dbać tak, jak powinno się dbać o bliską osobę lub przynajmniej o własne ubranie. W przeciwnym wypadku lepiej chodzić pieszo lub korzystać z TAXI.

Przyjacielowi, Menadżerom, Każdemu Mądremu Kierowcy

Najlepszy samochód na świecie za tą cenę. Samochód, którego pozazdroszczą sąsiedzi. Samochód, za którym oglądają się mężczyźni i zaglądają przez szybę (niestety mało zobaczą, bo jest przyciemniana) Solidne i bardzo gustowne japońskie wykonanie. Samochód łatwy i wygodny w obsłudze a przy tym mocny i komfortowy.

Miałem różne samochody. Ale ten prowadzi się nieporównywalnie. Ulega się złudzeniu, że ktoś naprawił nasze polskie drogi, a jazda jest niczym zabawa na symulatorze po autostradzie. Sama przyjemność prowadzenia.

Mój silnik V6 i jego 268 KM (dynamika!!!)w połączeniu z jego cichą pracą i "miękką" płynną pracą automatycznej skrzyni biegów to radość prowadzenia. "Gówniarze od palenia kół" pozostają ze swoim wstydem we wstecznum lusterku.

Jeździłem dobrymi samochodami, ten jednak zasługuje na szczególne komplementy. Nie dziwię się, że jest to najchętniej kupowane auto przez ludzi klasy średniozamożnej w USA. Mój XLE jest wyposażony komfortowo (nie potrafi jedynie gotować :)

Samochód stworzony dla ludzi ceniących jakość i estetykę, wymagajacych wygody, niezawodności, i wysokiej jakości zarówno materiałów ale i wykonania.

Czuję się zawsze świeżo i komfortowo: zimą i jesienią sucho i cieplutko latem rzeźko. Pasażerowie mają indywidualną) odrębną regulację warunków klimy. Mój model ma dodatkowo automatyczną klimatyzację dwustefową i ogrzewane fotele, fabrycznie ciemne szyby (z tyłu nikt nie zajrzy) a dla fantazji szyberdach. Czego trzeba więcej.

Jak na tak duże auto widoczność jest bardzo dobra. Oczywiście po przejściu z malutkiego samochodu, pojawia się poczucie "ciasności" otoczenia zewnętrznego, co wymaga podwyższonej ostrożności szczególnie przy parkowaniu.

Samochód bez kluczyków!(Na piersi noszę cudowny "medalik"). Złodziej nie odjedzie! Elektryka i elektronika bardzo dobra. Szkoda jedynie, że wewnętrzne 2 piloty(nad lusterkim) umożliwiające otwieranie np. bramy lub garażu nie są kompatybilne z krajowymi urządzeniami (a może elektryk nie potrafi ich skonfigurować). Auto z USA wymaga minimalnej (taniej) przeróbki świateł kierunkowskazów.

To najmniej awaryjne auto na rynku amerykańskim. TO FAKT - a o faktach się nie dyskutuje.

Na komfort w moim odczuciu składa się: - wygoda (ergonomia foteli i układu kierowniczego, automatyczna skrzynia biegów) - dynamika samochodu - bezpieczeństo (10 poduszek powietrznych) - bardzo bogate wyposażnie przy umiarkowanej cenie (przy zakupie z USA)