Opinia Toyota Paseo 1.5 5efe 90KM (benzyna) coupe 1997r., ocena użytkownika (449)

Toyota Paseo 1997r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

silnik: 1.5 5efe 90KM (benzyna)

wyposażenie: ABS

data oceny: 2008-02-10

głównie stan silnika, może być dorżnięty - w końcu ma swoje lata, a i pewnie różnych właścicieli, posłuchać dźwięków - czy nie dzwoni, czy nie klekocze.., sprawdzić regularność pracy silnika, a najlepiej po szybkim 1000km zbadać ile ubyło oleju, jak nic - znaczy kupić!

spr. stan oleju, wymienić czasem żarówkę, omijać warsztaty

młodzieży.. dla córeczki - zabuja się w tym aucie

polecam!! perełka przy niemnieckim przeciętnym szicie smrodzacym nasz kraj, paseo vs civik & 323 -> wygrywa pasio, ..tego auta sie nie naprawia

doskonałe trzymanie w łukach na autostradzie, w serpentynach wypadł mi z toru jazdy nie raz przy szarpnięciach zakrętów, ale dobrze wychodzi z poślizgu, duży promień skrętu - zawracanie raczej na 3, parkowanie - lux

5efe - model świetnie wpasowany do tego wozu, ładnie wchodzi na obroty, dynamiczny jak na tę moc, precyzyjnie dobrane zmiany biegów, nic + nic -, przypieszenie - dobre jak na tę moc, szkoda tylko, że odstaje przy crxach, ale to nie ten typ, siła tego auta ujawnia się powyżej 140km/h ponad 4300rpm, robisz gazem co chcesz, śmiało z bmkami i merckami, Vmax 205,

na dziurach noga lepiej na hamulu, może boleć, resorowanie - twarde ale tak być musi, jeździłem evo i bardziej tłukło niż w paseo, warto wstawić wyższe i szersze kapcie 195/65/14, fotel kierowcy z pełną regulacją, choć jak dla mnie mógłby się bardziej odsuwać w tył dla pełnego wyprostu nóg, chociaż woziłem na długich trasach kobitki 170cm i nie narzekały, tłumik hałasuje powyżej 140km/h

niestety do spania samochód kiepski - jak w hamaku, oparcia nie łamią sie do poziomu, tylko do kąta ograniczonego tylnim siedzeniem, siedzenie tył - najlepsze na bagaże,

w porządku

jest jeszcze widok w górę przez szyber, rzut tylniej szyby ma wysokość pewnie 20cm ale to bez znaczenia

nie miałem wątpliwości co do przyjemności prowadzenia go już od 1 próbnej przejażdzki, ma coś w sobie, pięknie brzmi, miły w dotyku, niezawodny, zjechałem pół Europy tym 10 latkiem bez żadnych obaw, auto nie przeciętne - zwraca uwagę, podoba się, TOYOTKI z lat ok 95-99 - majstersztyki, jakość nr 1