Opinia Volkswagen Bora high line 1.9 Tdi 115KM 115KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 2001r., ocena użytkownika (25fz)

Volkswagen Bora high line 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 Tdi 115KM 115KM (olej napędowy)

data oceny: 2017-01-02

Mam 115km wiec aż się prosi o danie gazu. Jazda moja nie należy do oszczędnych proszę to wziąść pod uwagę i nie krytykować za to że napisałem duże spalanie. Uwzględniłem tez okres zimowy.

Auto dla każdego Polaka który nie pragnie się pokazać za wszelką cenę, ale ceni komfort ekonomię i przedewszystkim niezawodność.

Nie spodziewałem się że będzie to najlepsze auto jakie miałem. Wygoda, ekonomia, funkcjonalnosć, no i dynamika 320Nm! dla porównania a3 110km ma 240Nm, dosłownie wbija w fotel! Polecam kupić pełną opcję bo to auto na lata.

Prowadzi się z uśmiechem i przyjemnością. Parkowanie park tronik wiec 10 jest najwłaściwiej oceną. Hamulce mógłby być trochę ostrzejsze z tąd 8.

Silnik i skrzynia nigdy nie spotkałem się z lepszą jednostką, tdi nie jest przereklamowane!!! Skrzynia 6-precyzyjna nawet bardziej jak w a3. Najwyższa ocena.

Dobrze wyciszony. 4 osoby na pokładzie super 5 brakuje trochę miejsca . Miałem kilka samochodów. W tym zawieszenie to legenda. Idealne na polskie drogi, to nie passat czy a4!!!

To auto ma tak mało wad ze aż trudno wymienić wszystkie zalety jest ich zbyt wiele. Auto zrobione naprawdę z głową. Z tyłu trochę za mało miejsca ale wynika to z wielkości auta ergonomia genialna. Porównując do opel vectra b. Często w dużych autach jest mniej miejsca np w bagaznik.

W porównaniu z kia ceed z 2007r . Jest gorzej...ale chyba powinno.

Widoczność z tyłu nie jest rewelacyjna ale nie stanowi to problemu. W poprzednich sedanach było podobnie:D. Jak komuś to przeszkadza hatchback są dużo lepsze pod tym względem.

Z elektryka żadnych problemów. A nie jak w niektórych autach...nie będę wymieniać marki;D

Za regenerację hamulcy z wymianą klocków (wszystko z tyłu) 140 zł. Olej castrol 5w40z filtrem mana chyba 160. Pamiętajcie do diesla tylko 5w!

Komfort jazdy i dynamika.

Tomek