Opinia Volkswagen Golf Golf III 1.9 TDI 90KM (olej napędowy) hatchback 1994r., ocena użytkownika (zpg)

Volkswagen Golf Golf III 1994r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 TDI 90KM (olej napędowy)

data oceny: 2008-11-04

Spalanie mile mnie zaskoczylo teraz mam golfa 4 i pali z tym samym silnikiem minimum 6litrow po miescie

Najlepiej 50zl na komputer zaplacic niech sprawdza przeplwomierz, turbine, pompe , wtryski bo ponoc jak to nawali to spore wydatki na naprawe

Pamietac zeby ropy nie zbrakło ;d

Za kase do 10 tys nic lepszego niewidze;d

Zalezy jakiego sie trafi moj mial wlasciciela 65 letniego mego dziadka ktory jezdzil od nowosci po rowniutkich ulicach w niemczech drazki to mu serwis wymienil 2 razy przez 293 tys a ja przez 3 lata 2 czy 3 razy ;d

Po 3 latach sprzedalem i wsumie troche zaluje choc zawieszenie na naszych drogach po 30 tys wymiekalo (drazki, koncowki) ale to zaden samochod tych dziur nie przetrwa:)i to praktycznie jedeyny - jesli chodzi o trzymanie na drodze to smailo mozna bylo 160 leciec tyle ze bity niebyl bo po rodzinie sprowadzony;p

Przy przebiegu ponad 380tys klekotanie bylo slychac owszem bo slabo wyciszone wnetrze ,ale jak na diselka to przyspieszenie bylo super i nawet na ukrainskim paliwie Jedyne co przez 3 lata nawalilo to przeplywomierz (400zl) pozatym wymiana oleju co 10 tys regularnie i max 5l na 100km

Zawieszenie jak juz mowilem wymieka, przy obciazeniu pasazerami to dobijal mi tlumnik ale on juz do wymiany byl;d co do wyciszenia to zadno;d

Pasazerow max 4 na dluzsza trase bo w 5 to zaciasno i niewygodnie co do karoserii to sie korozja na dachu pokazywala gdzie kazdy golf to ma pozatym gtd obita jest plastikami wiec nadkola mogy byc zjedzone ale nikt tam nigdy nie zagladal;d

Jak na diselka to mogby szybciej sie nagrzewac ale nie narzekalem bardzo;d

Co do widocznosci to bez zarzutow noi te duze lusterka kobiety(mlodzi kierowcy) je lubia;d

Z elektryki to problemy mialem z szyberdachem przeklenstwo nigdy wiecej :>

Niezawidl nigdy smialo ruszalem w trase 3tys bez zagladania aby wlewac rope i poszedl;d