Opinia Volkswagen Golf 4 1.6 101KM (benzyna) hatchback 1997r., ocena użytkownika (z45)

Volkswagen Golf 4 1997r. - opinia użytkownika

data oceny: 2008-08-31

niewiem ja niezwracalem na nic , mozwe jedynie czy pasek rozrzadu byl wymieniony do 95 tys.km jesli nie to nalezy szybko go wyymienic

na stan oleju w silniku podobno wypijaja one 1 litr na 1000km, chociaz ja tego w moim niestwierdzilem jeszcze:D znaczy sie moj tej wady jakos niema moj mechanik powiedzial ze mi sie pofarcilo heheheh ale juz tez od wielu posiadaczy golfa takze wersji 5 slyszalem ze wsysaja duzo oleju

ludziom mlodym jest to tez dobre auo dla poczatkujacych kierowcow dla kobiet rowniez wiem to bo wczesniej mialem inne auta a tym mojej zonie jezdzi sie najlepiej no i wogole nauczyla sie porzadnie jezdzic :D

oczywiscie kazde auto ma jakies ale, w moim modelu czesto psuja sie zamki w drzwiach to jest wada golfa 4, no i takzwana niezawodnosc w golfach konczy sie do roku produkcji 2001 bo juz od 2002 samochody te maja wiecej wad i szybciej sie psuja drizsze czesci jaak naprzyklad sprzeglo, glowice czy tez skrzynie biegow tak ze polecam niekupowac aut tej marki od roku 2002.

niemam powodow do narzekan auto prowadzi sie bardzo dobrze jak na tego klase samochody :)

no co tu duzo mowic to niejest samochod wyscigowy ma tylko 101 koni tak wiec duzo niemozemy od niego wymagac ale w swojej klasie radzi sobie nienajgorzej inne marki juz nieraz wdychaly spaliny mojego golfika ;)

to auto jest dla osob solo albo dla parki z maksymalna iloscia dzieci "1" ;) jest to maly pojazd no moze troszke wiekszy :)

mikrowlacznik jest zamontowany w zamku drzwi i jest to bardzo skomplikowane do wymiany a niestety ta czesc psuje sie bardzo czesto :/

mozna powiedziec ze wszystkiego po troszku bo jakos wczesniej niebylem za golfem bardziej ciaglo mnie za fordem focusem czy tez astra 2 a nawet alfa 146, ale teraz juz niewsiadlbym chyba do tych aut :P

hudzia