Opinia Volkswagen Golf Comfortline 1.9 TDI 115KM (olej napędowy) hatchback 2000r., ocena użytkownika (mrv)

Volkswagen Golf Comfortline 2000r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 TDI 115KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-12-30

Na realność przebiegu, pochodzenia, dowiedzieć się jak auto było użytkowane i przez kogo! I czy wszystkiego rodzaju wymiany części była na czas, jaki olej!! TE SILNIKI NIE LUBIĄ TANICH! Osobiście jeżdżę, na >>>CASTROL EDGE<<<

Aby zawsze były kontrolowane płyny! I wszystkie części były wymieniane na czas, zgłasza rozrząd!! To mocny silnik:D

Na te czasy te auta odpowiednie są dla osób młodych potrafiących odpowiednio dbać o auto, jak i dla osób starszych.

Musi posiadać 4/5 drzwi! Wygląd jest modny i długo bedzie. Wygłuszenie przydało by sie poprawić:D

Ja na hathbacka to przyzwoicie sie trzyma drogi.

Wspaniale dopasowana skrzynia biegów (6-biegowa), Na biegach 1,2,3,4 idealnie sie zbiera przy obrotach do 2100, a biegi 5,6 wymagają jednak doładowania turbiny która włącza sie przy obrotach <2100. Silnik mocny jak na masę auta. Przyspieszenie 0-100 to 11,8sek.

Resorowanie ogólnie jest ok, ale przy obciążeniu, zwłaszcza tyłu to jest za słabe. Fotele przednie nie są extra ale jak na tego rodzaju klasę auto to może być, audi oczywiście jest pod tym względem lepsze, jeżeli mówimy o standardzie. Przy komplecie pasażerów znaczne osłabienie mocy. Wyciszenie jak to na diesla, na zimnym najgorzej, gdy jest ciepły może być.

Przestrzeń z przodu myślę ze każdemu powinna wystarczyć, lecz jeśli chodzi o tył to nie postarali się, złe się jedzie w dalszą trasę w 5 osób. Idzie wytrzymać jak jest jeszcze 4. Bagażnik jak na hathbacka to standard, czyli może być. Jakość materiałów jak na VW to cienko, dość słabe ale jeśli chodzi o np. tapicerkę drzwi itp. Karoseria Bdb

Trzeba sporo przejechać zeby odpowiednio w zimie ogrzać auto, Nie spełnia moich wymagań. Szybkość nawiewu jest ok, jak juz silnik ma 90 stopni to daje rade.

Bardzo dobra nie narzekam na nic.

Myślę ze jak na wykonanie elektryczne to nie nie mam żadnych zastrzeżeń, sam osobiście montowałem centralny i alarm, i zabezpieczenie przed wilgocią jest ok, pod warunkiem ze jest to auto bezwypadkowe!

Części oryginalne są drogie jak na rok auto, jak dobre to drogie, ale za to zamienniki są w przyzwoitych cenach.

Warto dopracować zawieszenie, za miękkie jak na Pl drogi.

Bardzo wspaniała dynamika przy tak małym spalaniu!