Opinia Volkswagen Passat 3B5 1.9 TDI 115KM (olej napędowy) sedan (limuzyna) 1999r., ocena użytkownika (xst)

Volkswagen Passat 3B5 1999r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 TDI 115KM (olej napędowy)

data oceny: 2011-02-15

Wyniki otrzymałem nie z kompa tylko z tankowania do pełna z odpowietrzeniem zbiornika po korek!!!

Na autentyczność przebiegu i czy był bity ja mam nie bity wiele razy było to kontrolowane, Sposoby na sprawdzanie takich rzeczy są na internecie

na ilość oleju w silniku lubi łyknąć olej i jest to naturalne dla TDI ale turbina jest na to czuła raz na 3000km sprawdź

wszystkim ale jak macie dzieci to kupcie kombi

Nic dodać nic ująć fajny jest teraz zbieram na 3BG (B5 fl)

Wygodny, trochę za miękkie zawieszenie ale to limuzyna tak ma być. Części cenowo średnie, Spalanie rewelacja auto ma 1400kg 115KM i na trasie spala 4,3 na mieście 6l/100km. Trochę awarii miałem ale bezawaryjne auto to zadbane auto!!!! a ja mam go z 2 ręki. Głównie zawieszenie reszta to zasługa niemca. pierdoły typu spryskiwacz szyby spalona żarówka czy świece, Nic szczególnego. Zachęcam do poczytania na forum VW http://forum.vw-passat.pl/

Silnik rewelacja bo bezawaryjny i oszczędny ale ze względu na wagę teraz kupiłbym 130KM i 6 biegową skrzynię bo przy 180 szukam kolejnego nieistniejącego biegu. Apetyt rośnie, jak kupiłem to był rakieta teraz mało;]

Przy aucie 10letnim wyciszenie już troche nie działa stare uszczelki itp. ale i tak jest rewelka. resorowanie spoko ale nie na naszych drogach(oczywiście neguje nasze drogi nie auto) fotel wygodny pasażerowie też mają wygodnie i dużo miejsca.

Materiały super jak na 99r teraz robią lepsze w tej klasie aut,możliwość aranżacji??? a co to właściwie oznacza w nim jest wszystko na miejscu. Karoseria ocynk ale na nadkolu od kamieni potrafi się pokazać odprysk:)

Jak wszystko sprawne to super działa ale osobiście wolę manualną klimę od climatronic. Przynajmniej można puścić powietrze z dworu bez uruchomienia sprężarki co pochłania paliwo

Tego komentował nie będę każdy inaczej to odczuwa mi pasuje.

Tu ma troche wad!!! Podstawowa to komputer komfortu. Drogi nie jest a i nie ulega awariom ale wiązka kabli do tego kompa, jest łączona przez prasowanie przewodów. W miejscu prasowania (pod nogami kierowcy) dostaje się woda z butów głównie zimą. i szlak je trafia. Jest na to sposób!! Gumowy dywanik nie welur!!! i po kłopocie;]

Oceniłem to wyżej;]