Opinia Volkswagen Passat Avant 1.9 TDI 101KM (olej napędowy) kombi 2000r., ocena użytkownika (gjk)

Volkswagen Passat Avant 2000r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 TDI 101KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-06-23

Na trasie do 120km/h na pełnym baku można jeździć i jeździć i jeździć....

Odpowiedź:Nie

nikomu bo mi sie sypie jak konfetti

masakra-nie polecam.moze gdyby to nie było moje wsoaniale kochane auto które miało sie nie psuć i dowaliło mi taką serią dziwnych rzeczy to bym to sobie jakoś tłumaczył,natomiast po tym cyrku kategorycznie negatywna opnia!

Na nierównościach beznadzieja.aż się boję że się rozleci.prowadzi się dobrze.nic wybitnego,ale nic do zarzucenia.hamulce mogłyby być troszkę lepsze bo jak się nagrzeją to tracą dobre 20% skuteczności.problemy z parkowaniem,lub ich brak to kwestia umiejętności kierowcy

Bardzo duża elastyczność! z 50km/h na 5 biegu jak dodam gazu to (nie od razu-wiadomo) dość szybko przyspiesza i łapie obroty.skrzynia biegów haczy,za krótki 2gi bieg :/ silnik spoko,tylko turbina wali olejem przy tym przebiegu to dziwne:/ przebieg potwierdzony po n-rze VIN

zawieszenie raczej twarde do polski słabo si enadaje. fotele wygodne,w ogole nie trzymają na zakrętach, regulacja w 3 płaszczyznach z tyłu kupa miejsca,pełen komfort wyciszenie niezłe do 120km/h

Bardzo dużo miejsca z przodu i z tyłu,obsługa raczej ok-nie narzekam bagażnik pojemny-w końcu kombi jakośc materiałów średniawka zeby po 128000 kierownica byla starta?????!!! i nic nie robiąc poza otwieraniem drzwi i okien ze wszystkich trzymadełek na drzwiach schodzi warstwa farby czy co to tam jest auto 8 lat,rdza przy relingach :/

pomalutku,pomalutku.no i najpierw silnik musi się rozgrzać:/ dla przykładu w vectrze albo signumie jest specjalna grzała która grzeje w 10 sekund

widocznośc bardzo ok,nie ma na co narzekać,może na słupki z przodu.

podświetlenie kokpitu samo się zepsuło.bez wypadku,orginalny przebieg 128 000 i się zwaliło :/ chyba nie powinno tak być.reszta ok

beznadzieja.zawiodlem sie jak szlag.kupiłem passka z nadzieją ze bede tylko lał paliwo i jeździł.NIC Z TEGo! klima sie sama rozszczelniła,podswietlenie(patrz wyzej),wahacze,przeguby,jakaś osłona abs,turbina sika olejem jak głupia beznadzieja. w serwisie mi powiedzieli ze passat to raczej takie bardziej awaryjne auto-najgorsze z VW a części nie są tanie-orginały

A raczej AWARYJNOŚĆ :/

100% satysfakcji szczególnie na trasie