Opinia Volkswagen Passat B5 FL 1.8 150KM (benzyna) kombi 2001r., ocena użytkownika (thf)

Volkswagen Passat B5 FL 2001r. - opinia użytkownika

data oceny: 2010-07-16

Zbyt duże,ale niema się czemu dziwić. Podane żużyci ejest bardzo ogólnikowe,choć na trasie zejście poniżej 8 jadąć szybko nierealne....W mieście latem pzry spokojnej jeżdzie można zejść poniżej 9,jak ktoś bardzo chce..

czy nie kradziony,bity,licznik kręcony turbina...

Dbać o turbo i cieszyć się jazdą.

Oczywiście,że tak ceny zakupu tego modelu zachęcają do kupna a mała awaryjność jest powodem tego,ż estosunkowo dużo Pasków kula się poi Polsce.

Autko pakowne,w miarę eleganckie SZYBKIE!!!Nieco zbyt duże zużycie paliwa,przyjemne w prowadzenieu,ceny napraw na poziomie średnim zero problemu z częściami zamiennymi Pozdxrawiam.

Prowadzi sie dosyć pewnie,hamulce są ok. Auto zbytnio na zatłoczone,wąskie uliczki się nie nadaje.

Co tu dużo mówić ,kultowy silnik,ciągnie w wersji turbo od samego dołu po max.obroty. Bajka.

Auto ciche ,przystosowane do jazdy dużym obciążeniem,chociaż wtedy trzeba brać pod uwagęgorsze resorowanie jak i prowadzenie. Wyciszenie bardzo dobre.

Auto bardzo przestronne,ergonomiczne (jak to u Niemców ,bez wodotrysków,skromnie czasami aż zabardzo :) Ja w swoim wywaliłem środkową cześć deski rozdzielczej i wmontowałem oryginalkna duża nawigację. Budka spoko,jak widać masa tego szlaja się po naszych drogach.

Wszystko działą bartdzo sprawnie bez problemowo.

Minie osobiści enieco przeszkadza przedni słupek od strony kierowcy,lustereka dają radę choć jak to w vw są niesymetryczne!!!!

Z elektryki ,trzeba uważac na szybo (mi po 150tyś padły 2 w pdstępie 3 miesięcy)padające cewki zapłonowe. Reszta spoko bezproblemowo.

Raczej nie psuję się pierdoły,tylko to co się zużywa. Dochodzą mnie również słuchy,że potrafi szlag trafić zamek przednich prawych drzwi....to tyle

Generalnie wszystko po trochu. Jak się przesiada z poldolota 1.6GLI do Paska 1.8 T to tródno nie być zadowolonym.....