Opinia Volkswagen Polo 9n3 1.2 54KM (benzyna) coupe 2006r., ocena użytkownika (y9v)

Volkswagen Polo 9n3 2006r. - opinia użytkownika

nadwozie: coupe

data oceny: 2010-07-17

TAk mały silnik mógłby mniej pić, ogólnie jest ok, ale brak mocy przy wyprzedzaniu mogłoby rekompensować niższe spalanie.... coś za coś byłoby rozsądnie...

kupiłem samochód z prze3biegiem 45tys i niemal całkowicie zużytymi amortyzowami, ten model to niemiecki dziadkowóz i często ściągane sa bite, dobrze zrobiony jest ok, ale to się żadko zdarza, po 2 latach poznałem go i naprawwiłem wsyzstko czego nie dokończył mechanik który go składał, nie polecam bitego, dużo drobnych awarii z racji wypadku

auto dla 2 osób, dobry do miasta, trasa przy spokojnej jeździe, mi brakuje mocy do wyprzedzania.

Swietnie się prowadzi, wszystko delikatnie na dotyk, skrzynia biegów, kierownica, gaz, hamulec, sprzęgło- niema się do czego przyczepić, dla 2 osób bardzo dobry samochód, więcej tylko na krótkim dystansie... prowadzi się rewelacyjnie, miałem w nik kilka drobnych usterek, ale nie są to problematyczne czy drogie sprawy. zdecydowanie polecam ten samochód i kupiłbym go jeszcze raz

Samochodzik prowadzi się świetnie, wszystko chodzi bardzo delikatnie, kierownicę można skręcać samym nadgarstkiem albo jednym palcem;) z racji małej masy ma tez dość słabe hamulce, chodzą płynnie elegancko jednak mógłby mieć troche mocniejsze.

silnik to niestety słąbsza strona samochodu, wybrzedzając tira trzeba mieć sporo miejsca, przyspieszania pod małą górkę niema tak na dobrą sprawe;) ogólnie samochodzik jeździ świetnie i jestem z niego bardzo zadowolony, spalanie średnie miasto trasa pół/pół 6,5L lubię moje pędzidło ale brakuje mocy przy wyrzedzaniu...

Zawieszenie ok, w tej klasie jestem zadowolony, samochodzik lekki, mały ale nie odczuwa się tak wyboi których u nas nie brakuje, fotele przednie bajka:) tył brakuje troche miejsca na nogi więc komfort jazdy spada, wyciszenie elegenckie;)

Miuejsca to tam za dużo niema ale dla 3 osób na wakacje lekko;) z przodu miejsca nie brakuje w sumie jedyne co to półka pod kierownicą jak i pod schodkiem po stronie pasażera mogłaby być wyżem bo wyższe osoby uderzają w nią piszczelami.... tył wiadomo, mało miejsca ale 4 osoby mogą przejechać 150-200km więcej nie polecam, 2 os bez problemu całą europe mogę zwiedzać;) wygoda obsługi.... powiem tak, akumulatora nie jest łątwo wyjąć:P za to wszystkie listry wewnatrze fotole tylnie zdejmują się tak łatwo że każdy może to zrobić sam, jakoś materiałów- plastiki ok, tapicerka też, drewna tam niema:P

4 stopnie nawiewu, jestem zadowolony, jednak wolałbym klimatronic niż klimatic, może ciut lepiej by chłodziłą

Z widoczności jestem zadowolony, widać wszystko w zakrętach, parkuje się też bez problemu

Miałem kilka problemów.... 2 pokrętła, światło w samochodzie padło dalej nie wiem czemu...