Opinia Volvo 945 2.3 2,3 168KM (benzyna+gaz) kombi 1995r., ocena użytkownika (23za)

Volvo 945 1995r. - opinia użytkownika

silnik: 2.3 2,3 168KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2012-08-11

W moim volvo nie ma różnic pomiędzy spalaniem gazu czy benzyny.

Nie mam uwag ani sugestii.

na nic. Wsiadam i jadę a wszystko gra.

Każdemu. Ja jeżdżę nim wszędzie. Do sklepu, na wycieczki, ryby. Przewożę materiały budowlane na budowę, a obecnie wykończenie nowego domu. Lepszego chyba nie mógłbym znaleźć. Merce, beemki itp, niech się schowają.

Dla mnie jest wymarzonym samochodem. Nie chcę innego. mam zamiar jeździć nim do końca moich dni. W niedalekiej przyszłości postaram się go odnowić, gdyż jak wszystko starzeje się, lecz blach może mu pozazdrościć niejeden młodszy o połowę samochód.

Prawdziwa limuzyna. Na każdą okazję. Mimo wielkich rozmiarów bardzo zwrotny. Bezpieczny. Bardzo wytrzymały odnośnie przewożenia towarów.

Wóz prowadzi się wzorowo. Jest trochę twardy, ale ma to swoją zaletę, trzyma się wspaniale drogi. Trochę twardy pedał sprzęgła. Biegi zmieniają się lekko.

Resorowanie raczej twarde, z jak i bez obciążenia. fotele bardzo wygodne, duża możliwość regulacji, podgrzewane. Jazda bez jak i z pasażerami nie odczuwalna. wspaniale trzyma się drogi.

Samochód bardzo przestronny. Więcej miejsca niż w mercedesach. i podobnej wielkości wozach.

W moim nie ma klimy, więc ocena tylko 8. Z klimą mogłoby być 10.

Nic dodać nic ująć. Słupki w oknach niezbyt grube co daje dużą widoczność i nie ma praktycznie martwych punktów.

Nigdy nie było z tym problemów w moim samochodzie. W rodzinie jest od nowości czyli od 1995 r. Nigdy nie była robiona elektryka. Wymieniono tylko kilka bezpieczników.

Awaryjność jest bardzo mała, u mnie nie było żadnej. Poza normalnymi wymianami klocków, paska, filtra, czy przewodów zasilających świece.

Rysiek