Opinia Volvo S80 2.4 141KM (benzyna+gaz) sedan (limuzyna) 2001r., ocena użytkownika (rar)

Volvo S80 2001r. - opinia użytkownika

silnik: 2.4 141KM (benzyna+gaz)

data oceny: 2010-02-22

Spalanie tego auta jest rewelacją bałem sie ze auto bedzie paliło po 17L w miescie a tu prosze...13L czasem mniej to zalezy od stylu jazdy trasa 100-120km/h 8,10L Gazu (sekwencja 4generacji)

Generalnie na silnik żeby nie kupic auta już wygiełdanego który z 500000tyś/km ma zrobione 160000 bo wtedy będzie sie wypisywać bzdury że dużo pali jak i równiez to że sie sypie a kowalski go zachwalał lepiej przed zakupem pojechać do serwisu volvo koszt to ok.250zł i sprawdza go całego a kupujacy będzie miał spokojny sen

najlepiej na droge ;)

rodzinie która podrózuje jak i również osoba ceniacym sobie komfort jazdy

Rewelacja świetna sylwetka auta dobry układ jezdny idealnie spisuje sie na gazie nie szarpie nie kicha wnetrze tego auta jest przytulne i obszerne

Parkowanie ocenie na 6 ponieważ auto jest duże to tylko przeszkadza w mieście prowadzenie auta jest rewelacyjne auto ma masę 1570kg i poprostu lepi się do drogi fotele bardzo wygodne polecam dugie trasy bajecznie miękko auto poprostu połyka kilometry bez zmęczenia kierowcy

Niestety z elastycznością może być kłopot autem tym nie pojedziemy na 4 biegu 60km/h ponieważ jest mu ciężko trzeba z rzucic na 3 ale w końcu jest to 2,4 5 cylindrów przyspieszenie w normie czyli jak na 141KM ok na każdym biegu można poczuć przyśpieszenie nawet na 5

Auto jest świetne pod wzgledem resorowania nie stwarza niebespiecznych sytułacji pod wpływem obciązenia jest ciche a przedewszystkim auto ma dużo miejsca (przestrzeni) w środku i miekkie fotele co zapewnia komfort jazdy to tak jak byś siedział w fotelu i ogladał dobry film

Tu najwyższe oceny ze względu na przestrzeń bagażową jak i miejsce dla pasażerów mozna spokojnie podrózowac w 5 osób z bagazami jeśli chodzi o aranżacje to tu nie po kombinujemy zreszta jest to limuzyna wiec zmieniac co kolwiek nie przystoi

Jeśli chodzi o widoczność to dotyłu jest gorzej ze względu na zagłówki ale jeśli ktos opanuje jazde na lusterkach to niema problemu

Układ elektryczny nie zawiudł mnie do tej pory komputer informuje nas o przepalonej zarówce o braku płynu do spryskiwaczy bardzo dobry sprzet nagłaśniający w standarcie

Generalnie auto użytkuje juz 2 lata i nie miałem nic do wymiany na przegladzie się dziwią robie rocznie ok.30000tyś/km większą cześc po trasie