Opinia Volvo V70 combi 2.4 TDI 167KM (olej napędowy) kombi 2003r., ocena użytkownika (ja4)

Volvo V70 combi 2003r. - opinia użytkownika

silnik: 2.4 TDI 167KM (olej napędowy)

data oceny: 2009-07-12

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Auto waży ponad 2 tony i jest w automacie! Ma silnik D5

Polecam diesla w automacie!!!!

Normalna eksploatacja i normalne czynności eksploatacyjne typu-ciśnienie,płyny, przeglądy. Jest to samochód z typu: wsiadasz i jedziesz

Ludziom, którzy dużo jeżdżą, często razem z rodziną,lubiącym samochody \"zrywne\" a przy tym ekonomiczne

Jest to mój dwudziesty któryś samochód i jestem z niego bardzo zadowolony.Dobre radio z cd i odtwarzaczem kaset audio niezłe głośniki.Obsługa przy kierownicy.Dobrze działający i prosty w obsłudze tempomat- rewelacja na autostradach i długich trasach.Po przejechaniu 400-500 km nie czuje się zmęczenia.Bardzo sympatyczny samochód dla kierowców posiadających 4-5 osobową rodzinę, lubiących \"depnąć\". Ekonomiczny i funkcjonalny, dobrze zaprojektowany i wygodny.

Mimo swoich gabarytów i wagi samochód rewelacyjnie mało spala. Przy prędkości 110-130 km/h autko spala poniżej 5l oleju napędowego na 100 km. Ten model ma słaby promień skrętu, więc manewry są trochę trudne. Wyposażenie bardzo dobre.Funkcjonalnie rozmieszczono przyciski i przełączniki.WAŻNE dla osób posiadających małe dzieci!!!! Z tyłu są częściowo podwyższane siedziska dla 2 dzieci. Można po zastosowaniu tego patentu bez problemu zapiąć dzieciom pasy i bezpiecznie je przewozić. Auto bardzo funkcjonalne. Na zbiorniku można przejechać nawet ok 1300 km! Jestem bardzo zadowolony!

Automatyczna skrzynia, dobrze spasowana. Samochód ma tzw \"kopa\"

Nie mam zastrzeżeń.Solidnie wykonany samochód

Wyposażenie OK, skórzane fotele można dobrze wyregulować. Jest wygodnie. Pasy z napinaczami nie przeszkadzają i nie \"ciągną\".Duży, funkcjonalnie rozwiązany bagażnik, dużo schowków bardzo sensownie zaprojektowanych.Wcałym samochodzie NIE MA żadnej popielniczki- nie jest to auto dla nałogowych palaczy!

Jeżdziłem samochodami z lepszą klimatyzacją i ogrzewaniem. Przy zastosowaniu dużego nadmuchu robi się bardzo głośno

W kombi zawsze widoczność do tyłu jest taka sobie. Elektryczne lusterka można dobrze ustawić i nie ma problemu z widocznością. W czasie deszczu - przy jeżdzie do tyłu automatycznie włącza się wycieraczka tylniej szyby

Dobra średnia klasa

Mam zaprzyjażnionego mechanika z serwisu Volvo, który za niewielkie w sumie pieniądze dba o auto.Generalnie nowe części są drogie a nawet bardzo drogie, ale można stosować części używane, które nie są podróbkami a sprawują się bardzo dobrze

Nie mam większych zastrzeżeń do niczego.Eksploatacyjne zużycie części chyba mniejsze niż w innych samochodach. W tym aucie widać bardzo sensowne rozwiązania i dobre wykonanie

Przy tej masie i gabarytach-rewelacja

Włodek