Opinia Renault Laguna Privilage 2.0 140KM (benzyna) kombi 2008r., ocena użytkownika (kn8)

Renault Laguna Privilage 2008r. - opinia użytkownika

data oceny: 2009-07-20

Szybka jazda wymaga paliwa, gabaryty pojazdu również jak bym chciał oszczędzać kupiłbym diesla

Tylko Kombi tylko Privilage pełne wyposażenie włącznie z ciemnymi szybami i otwieraną tylną szybą.Kolor ciemny, teraz wypróbowałbym większy silnik i 4 koła skrętne

Nie ma żadnych problemów i nie ma na co zwracać szczególnej uwagi

Nadal uważam, ze to był bardzo udany zakup. Samochód wart swojej ceny 110 tysięcy nigdy mnie nie zawiódł. Jest wygodny szybki elegancki niezawodny.Przełamuje steerotyp francuskich samochodów.

Prowadzi się super zwłaszcza w porównaniu do II którą miałem 3 lata. Pewna w zakrętach i na prostej hamulce perfekcyjne ESP bardzo dobrze dopasowane do szybkiej i pewnej jazdy włącza się dyskretnie i tylko w odpowiedznim momencie Jak dotychczas nigdy nie straciłem panowania nad pojazdem

Temu silnikowi nieznacznie brakuje jak kupowałem nie było innej benzyny poza automatem Jak kupowałbym teraz wybrałbym na pewno mocniejszą wersję. Jednak nawet ten co mam w trasie jest bezbłedny (brakuje trochę prędkości maksymalnej na autostradzie)

Jest cicho przy każdej prędkości podczas przyspieszania słychać przyjemny "mruk" silnika, mi to nie przeszkadza w okolicach ponad 180 -200 km. słychać jednak szum powietrza owiewającego samochód Fotele przednie wygodne z tyłu mniej miejsca zwłaszcza na stopy co do kolan nie mam zastrzeżeń

Mi sie podoba zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz, pełna wygoda obsługi nie wiem co można jeszcze poprawić, lubię kartę i starter bez kluczyka przyciski nieliczne (a auto ma wszystko) umieszczone w odpowiednich dla mnie miejscach. Hamulec automatyczny mi odpowiada, przełączniki tempomatu również regulacja jest przecież w kierownicy. Obsługa radia i telefonu super prosta. Bagażnik w pełni doskonały mieszczę bagaż 5 osób bez problemu. Lodówek i szafek autem nie wożę, jednak lodówka się zmieści. Materiały bardzo dobrej jakości konsola jest super nie żaden klocek z przodu tylko świetnie wyprofilowane eleganckie wnętrze podświetlenie zegarów super inne w dzień inne w nocy (zależy od świateł)Nieznacznie brakuje z tyłu miejsce na stopy mogłoby być więcej (wyższe fotele) miejsca na kolana dużo,

"Klima" jest dopracowana do perfekcji 3 możliwości ustawienia dobre nawiewy i z przodu i z tyłu. Pełen komfort termiczny w kraju i poza (Włoch, Hiszpania, Francja tam na prawdę jest ciepło) W zimie również bez zastrzeżeń, nigdy nie miałem problemu z szybkim odmrozeniem szyb

Parkowanie ułatwiają czujniki parkowania z przodu i z tyłu choć trzeba się do tego przyzwyczaić jest trochę mało dokładne (ciągły sygnał od 30 cm) może należy zainstalować jakiś inny wskaźnik nie dźwiękowy?

Wszystko działa i jest w pełni funkcjonalne, ja lubię takie gadżety jak karta otwieranie drzwi bez kluczyka i wyciągania karty, zamykanie po wyjściu z pojazdu bez mojej interwencji. Komputer pokładowy w języku polskim łatwy i przejżysty do nastawienia. Moze brakuje komend głosowych jak w II, ale to kwestia gustu.

Zero napraw zero problemów. Wszystko działa. jeden przegląd co roku lub co 30000 km gwarancja na 3 lata lub 150 tys km. warunki powyższe chyba świadczą o pewności procudenta. Moim zdaniem skok jakościowy w stosunku do poprzedniczki jest ogromny.

Wszystko działa i nie ma żadnych problemów. Nie ma "chorób wieku dziecięcego" to zupełnie nowy model, który poza nazwą i ergonomia nie ma nic wspólnego z poprzedniczką

Jest bardzo duży. Wygoda i pewność prowadzenia wszystko pogodzono w tym aucie

x