Opinia Volkswagen Bora 1.9 TDI 110KM (turbo diesel) sedan (limuzyna) 1999r., ocena użytkownika (249r)

Volkswagen Bora 1999r. - opinia użytkownika

silnik: 1.9 TDI 110KM (turbo diesel)

wyposażenie: ABS,Kontrola trakcji

data oceny: 2014-01-05

Świetne wyniki spalania. Auto bardzo ekonomiczne do spokojnej jazdy (do 120km/h) Dla mnie wystarcza

Silnik(110KM) dokładnie sprawdzajcie, bo na rynku są takie padaki, że szok.

Wystarczy regularnie co roku zmieniać olej+3 filtry(oleju/powietrza/kabinowy) i to wystarczy żeby cieszyć się NIEZAWODNOŚCIĄ

Młodym na 1-wsze auto do nauki. Każdemu kto chce mieć NIEZAWODNE auto.

Auto zarówno dla początkującego/młodego jak i starszego kierowcy idealne. Bardzo ekonomiczne, bardzo żywotne i niezawodne(jeśli kupisz zadbany egzemplarz). Jeżdże już 3 lata i jestem zachwycony.Niemiecka jakość to jest to!! POLECAM TEN MODEL.

Dobrze sie prowadzi, trzyma sie drogi jak przyklejony, zawieszenie dobrze tłumi dziurawe drogi. Bardzo trwałe i niezawodne (po 2 latach jazdy w Polsce zawieszenie na przeglądzie na poziomie 75%)

Trafiłem na "zdrowy" egzemplarz (silnik). Bardzo żywotny, dynamiczny, ładnie się wkręca na obroty, przyspieszenie dobre jak na 110KM(czuć moc)

Zawieszenie dobrze tłumi dziury. Moja BORA posiada kubełkowe fotele z przodu co bardzo podnosi komfort jazdy z przodu, z tyłu mało miejsca dla wysokich.Wyciszenie na przyzwoitym poziomie.

Jakość wykończenia na dobrym poziomie, jeśli się dba o auto nie widać zużycia-niszczenia. Auto bardzo dobrze zabezpieczone antykorozyjnie (0% rdzy)Ergonomia dobra, wszystko intuicyjnie i na swoim miejscu. Dużo miejsca z przodu, ale z tyłu nie za bardzo.Bagażnik bardzo pojemny

Klima działa szybko i wydajnie jeśli o nią dbasz(co 2lata pełny przegląd klimy i działa na 100%). Wentylacja też sobie radzi jak sie silnik nagrzeje;P i wymienia filtr p/pyłkowy/kabinowy co roku-razem z wymianą oleju

Nie miałem jeszcze poważnych problemów z elektryką w mojej Borze

Trafiłem na świetny, niezawodny i mało awaryjny egzemplarz. Poza wymienionymi naprawami tylko eksploatacyjne rzeczy wymieniałem.

drobne usterki jak na 3 lata to jest NIC

Przyspieszenie i szybka jazzda w trasie to jest to co lubie w tym modelu

JURAS/JURI