Alfa Romeo 145 opinie, oceny użytkowników, Alfa Romeo 145 spalanie 1995r. (strona 1)

Opinie o samochodach Alfa Romeo 145

1995r.

Średnia ocena: 8.50/10

Alfa Romeo 145 spalanie (l/100km)

11.67/11.00
8.07/8.17
9.70/9.60

Oceny ALFY ROMEO 145

2008-08-05

Tak fajnego auta nie miałem, i pewnie już nie będę miał.
Auto generalnie twarde - pseudo sportowe. Konstrukcja foteli przednich - bajka. Z tyłu chyba gorzej, ale rzadko jeździłem. Co do wyciszenia, to dałem 10 za piękne basowe brzmienie silnika. Miód na uszy rajdowca.
Tyle miejsca z przodu nie widziałem w żadnym kompakcie. Z tyłu normalnie. Ale świetnie działa mechanizm przesuwania foteli przednich. ^ lat gwarancji na karoserię. Design piękny, jak to u Włochów. Niemce i Japońce do lasu.
Bardzo lekki tył, skłonności do zarzucania. Ale jak ktoś lubi poślizgi, to idealny. Hamulce słabe - podobno celowo. Rozpędzić to auto nie problem, zatrzymać, tak.

2008-03-21

nic dodać, nic ująć po prostu BAJKA
zawieszenie mogłoby być minimalnie miększe zwłaszcza na nasze drogi a wyciszenie??????? wcale nie potrzebne bo mając taki silnik chce sie go słuchać
miejsca z przodu tyle że dziewczyne można na kolana wziąć :-) zegary bardzo dobrze widoczne (zależy od ustawienia kierownicy).Od 1995r zero korozji.
przy większej prędkości na zakrętach (nawet tych łagodniejszych) można odczuć jakby nam tył uciekał, a poza tym to wszystko oki.

Rafał2010-09-09

silnik nie do zajechania tylko trzeba odpowiednio dbać o niego, skrzynia biegów i sprzęgło jest trochę za delikatne i łatwo jest uszkodzić przy nieodpowiednim traktowaniu (zwłaszcza skrzynie)
bardzo twarde zawieszen, trzeba uważać na dziurach i przy parkowaniu ponieważ autko ma bardzo niskie zawieszenie i latwo uszkodzić układ wydechowy
bagażnik mógłby być trochę większy
bardzo dobrze się prowadzi, szczególnie w zakrętach, ale hamulce mogły by być trochę skuteczniejsze

Renard2010-02-18

Jest jak piękna kobieta,u której wierność jest ostatnią rzeczą na świecie.
Przy założeniu, że wszystko działa silnik jest doskonały
wyciszenie jest słabe ale ten model nie ma być cichy

2008-04-04

Przestrzeni z przodu (w szczegolnosci po stronie pasazera) jest duuuuzo. Wszystkie wlaczniki, przelaczniki itp zwrocone jest lekko w strone kierowcy. Blacha nierdzewna - pelen ocynk.

Średnie oceny ALFA ROMEO 145

9.8/10

Osoby zainteresowane autem Alfa Romeo 145 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Alfa Romeo 146.

Alfa Romeo 145

Alfa Romeo 145

Alfa Romeo 146

Alfa Romeo 146

Najciekawsza opinia użytkownika o Alfie Romeo 145

Alfa Romeo 145 1600 boxer 102KM 1995r. hatchback

Tak fajnego auta nie miałem, i pewnie już nie będę miał.

Ten silnik boxer to rewelacja. Przyspiesza z każdych obrotów na każdym biegu. Zobaczyć w lusterku wstecznym minę "golfiarza" - bezcenne. Minusy - pali jak smok (10-12). Drobny problem ze smarowaniem mechanizmu zmiany biegów. Mechanizm bardzo "wycudowany". Mnóstwo elementów, działa precyzyjnie, ale w zimie smar zamarzł, i dwójka nie wchodziła. Zalałem olejem i git.

Alfa Romeo 145: hatchback, kombi

Alfa Romeo 145: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz