Alfa Romeo 147 opinie, oceny użytkowników, Alfa Romeo 147 spalanie 2001r. (strona 1)

Opinie o samochodach Alfa Romeo 147

2001r.

Średnia ocena: 8.31/10

Alfa Romeo 147 spalanie (l/100km)

10.69/6.05
7.72/4.10
9.31/4.85

Oceny ALFY ROMEO 147

2011-02-15

Dla mnie poprostu jest rewelacyjnym samochodem... zakochalam sie w niej i mimo iz mam ja dopiero rok juz ja kocham;) Za ta milosc ona odwdzieczy sie tym samym, czyli wszystkim tym co ma najlepszego
Bez komenta kto jezdzil ten wie a kto nie to niech sie nie zastanawia nad kupnem tylko kupi ... a jak kupi to i sie zakocha... i wszystki male wady beda zerem w porownaniu do tego co moze dac wam wasza BELLA!
Hmmm czasami jadac autostrada slychac jak ALFA gna rowno z wiatrem albo pod wiatr ;) Ogolnie jest tak zle;)
Wykonczenie.................. ZAJEBIS... jak na ta klase auta i cene, tu nie ma tanich plastikow jak w citroenie C3 czy hodzby nawet w peugocie 307 poprostu ja kocham to wnetrze... Chyba jestem maniaczka ALF i dlatego;)

2009-07-11

Jestem bardzo zadowolony , daje dużo zabawy podczas jazdy , wygoda , elastyczność silnika noooo i wygląd ... Jest to auto o ktore trzeba dbać , robić standardowe przeglądy i wymianę części i olejów wtedy kiedy trzeba a nie kiedy się przypomni.Jeśli auto będzie zadbane nie sprawi żadn...
Silnik doskonały do jazdy miejskiej ,w trasie przydało by się więcej koników .
Wygoda siedzisk skórzanych zadowalająca , trasę 800km można zrobić bez zmęczenia .
Nawet dla wysokiej osoby miejsca jest pod dostatkiem ,przestrzeń z tyły nie największa ale jest to hatchback 3-drzwiowy ...
Czasami na ostrych zakrętach tył zaciąga ale to kwestia zawieszenia i opon .

2009-07-09

Zalety? hmm świetne autko, znakomicie trzymające się drogi. Wada? właśnie, nasze drogi.
silnik moim zdaniem miałby znacznie lepsze osiagi z manualna skrzynią, ale pomimo duzej masy bo aż 1350kg radzi sobie znakomicie. Najwiecej frajdy przynosi w górnych obrotach powyzej 4000.
Zawieszenie jest bardzo szywne, dobrze amortyzuje każdą nierówność, lecz jest do dość odczówalne. Przednie fotele dopasowują sie idealnie do sylwetki, świetne trzymanie boczne, znakomite podparcie nóg. Co do tylnych nigdy nie miałem przyjemnosci tam siedzieć. Autko bardzo ciche nawet pr...
układ jezdny pierwsza klasa. Świetnie sie prowadzi z łatwością połyka zakręty - wada jest jedna, a mianowicie nie jest to samochód na nasze polskie drgi. Zbyt delikatne zawieszenie które nie jest przyzwyczajone do dziór.

2008-10-03

Silnik daje poprawne przyspieszenia w połączeniu ze skrzynią biegów (skrzynia nieźle spasowana). Niestety wymaga dość dużej uwagi przy utrzymaniu go w dobrej kondycji.
Samochód zdecydowanie do jazdy w pojedynkę/2 osoby. Komplet pasażerów wymusza ograniczenie zapędów przy wyprzedzaniu i ostrożność na gorszej nawierzchni.
Piękna, ergonomiczna, stylowa. Tego "Belli" nie można odmówić. Niestety skutkuje to brakiem miejsca w bagażniku (dużo mniejszy niż u konkurencji), nawet o złożeniu foteli nie daje wiele możliwości.
Daje dużą frajdę z jazdy, ae widoczność do tyłu i na boki jest tragiczna.

Zadowolony i juz ostrze sobie ząbki na nastepną tym razem Alfa GT .
Pomimo tego że to "klekot" sprawuje sie wzorowo .Sprawdzony fiatowski silnik .Jeśli się dba - wymiany co 15tys - pochodzi spokojnie jeszcze drugie tyle .
Zawieszenie jak to u wlochów nie jest przystosowane do naszych warunków i nie lubi dziór .Komfort jazdy wzorowy .
Nie ma się do czego przyczepić , jazda z pomorza na południe bez najmniejeszego zmęczenia .
Autko spisuje się bardzo dobrze , trzeba się przyzwyczaić do zawieszenia , po dwóch latach współpracy nie mogę nic złego o Alfie powiedzieć .

Średnie oceny ALFA ROMEO 147

Osoby zainteresowane autem Alfa Romeo 147 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A3.

Alfa Romeo 147

Alfa Romeo 147

Audi A3

Audi A3

Najciekawsza opinia użytkownika o Alfie Romeo 147

Alfa Romeo 147 Twin Spark 1600 105KM 2001r. hatchback

Tak jak juz wspominalam widocznos przez tylna szybke troszke daje sie we znaki aczkolwiek lusterka nadrabiaja

Prowadzenie auta znakomite, ja ma sportowe zawieszenia i swietnie mi sie jezdzi nie mowiac juz o wchodzeniu w zakrety z duza predkoscia, no wrecz wysmienicie, natomiast wada sportowego zawieszenia jest to ze czuc niestety kazda dziure i to strasznie, na dodatek samochod jest sztywny i nie zabardzo mi to pasuje, ale mysle ze standardowe wersje bez Sportowego Zawieszenia daja rade sobie calkiem niezle. hamulce jak hamulce musza byc dobre i co tu duzo gadac, Parkowanie oceniam na 6 ponieważ szczerze mowiac mala widocznosc szyby tylnej no chyba ze ktos parkuje tylko na lusterka, ja jestem kobieta i jednak wole zerkac do tylu, oprocz szyby dodalabym jeszcze ze w nocy slabo oswietla swiatlo wstecznego... ciezko jest nieraz...

Dosc wysokie jezli kupuje sie oryginalne czesci ... ja wlasnie wole dac wiecej kasy za lepsze oryginalne czesci niz kupowac tanie hinckie zamienniki ... nie oplaca sie

grzeje super i szybko

Hmm ja jak dotad nie mam zadnych problemow z elektronika.

Alfa Romeo 147: coupe, hatchback

Alfa Romeo 147: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz