Audi 100 opinie, oceny użytkowników, Audi 100 spalanie 2.0 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 100

2.0

Średnia ocena: 8.64/10

Audi 100 spalanie (l/100km)

10.43/13.22
7.73/9.67
8.57/12.00

Oceny AUDI 100

2010-02-22

Bardzo wygodne szerokie fotele, miałem "przyjemność" drzemki w pasacie 2007r.- nie do porównania.
Materiły są wyśmienite i plastiki też bez żadnych zażutów.Największym atutem tych aut jest ocynk, i metal.Nawet po zdarciu ocynku (u mnie występuje na progu około 5cm przez 8 lat) metal nie chcę rdzewieć, a tylko pokrywa się brunatnym kolorem bez żadnych wżerów.

2010-03-11

super samochód walory limuzyny w 100 % plus funkcjonalność auta miejskiego
przyspieszenie,jak na takie auto jest zadowalające zwłaszcza powyżej 120,a nawet przy 160
wspaniałe do posiadówek i bardzo długich wyjazdów przejechałem 1600km na raz nie odczówając bólu z wielkim komfortem i przyjemnością po 15h jazdy wyszedłem zadowolony jedynie śpiący
wiele miejsca nawet jak na 5 osób o 4 nie mówie
jedyny minus dla mnie to to,że nie mam serca go sprzedać

2008-02-07

słabe oświetlenie z prrzodu
Jest troche mały silnik bo to 2L 115 KM
super auto jest stare ale bardo zadbane,wcale tego nie czuć że ma tyle lat.Jest instalacja gazowa spala 11 L

2008-02-05

fajna fura i tyle mim ze stara, ale na szczescie ocynkowana wiec nie lapie go rdza

2008-03-06

Trochę za mało mocy jak na taki duży samochód, poza tym super

Średnie oceny AUDI 100

4.7/10
4.2/10

Osoby zainteresowane autem Audi 100 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi 80.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 100

Audi 100 awant 2000 115KM 1988r. kombi

Wady: mechaniczny wtrysk zle wspólpracuje z instalacją gazową, jak mija rok po instalacji to zaczynają się wybuchy gazu w kolektorze ssącym, co powoduje wygięcie membrany i uniemożliwia wtedy odpaliania na benzynie(mieszanka będzie biedna na paliwo)Takie zdażenia są częste kiedy na zimnym silniku ostro pociśniemy na pedał gazu

Kultura brzmienia silników tych audików nie jest najlepsza, szczególnie na zimno, na wolnych obrotach ta 5-cio cylindrowa jednostka potrafi wibrować jak... dizelek :-) i lubi też na wolnych czasami nierówno chodzić jeśli mówimy o gazie,ale poza brzmieniem nie ma zadnych kłopotów z osiągami, i nic nie wskazuje na zużycie się silnika, bo brzmienie takie było i przy sprowadzeniu 217tyś km, teraz 377tys brzmi tak samo. A olej wlewam Lotos mineralny i po 10tyś.wymieniam BEZ DOLEWANIA.

Trzeba pozytywnie zazanaczyc ze proektanci spisali się na 6 z tylną szybą - zawsze jest czysta, i nie potrzebule wycieraczki, co prawda jej kąt pochylenia negatywnie wplywa na POJEMNOŚĆ bagażnika.

Bardzo mocne,miękke zawieszenie.Wymieniłem przód(amortyzatory) po sprowadzeniu,- chodzą do dziś,zrobiłem na nich 160tys km.A lewa końcówka drążka kierowniczego jeszcze do tej pory nie wymieniana!!!! prawa już 2 razy, bo kupowałem nie oryginalne.Amortyzatory tylne też śa nie wymieniane!!! Jak na takie duże auto ma mały skręt, co ułatwia parkowanie...

Samochód ma czasami problemy z odpalaniem na gorąco!Ale nigdy mnie nie zawiódł w trasie, a 4 razy do roku jade do rodziny za 713km. Zawsze mnie przywoził od punktu A do punktu B, nigdy w trasie mi się nie zepsul, a przejechałem nim 160tyś km.

Wentylacja jest dobra jednak ogrzewanie jest minusem tych samochodów, a jesli dochodzi gaz, to zimą trzeba sporo poczekać żeby salon się nagzgrzał :-(

Wymieniłem drążek kierunków bo miedziana blaszka się przepaliła; i czujnik Halla.

Audi 100: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 100: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 100: 1.6, 1.8, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.8

Audi 100: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1979