Audi 100 opinie, oceny użytkowników, Audi 100 spalanie 2.5 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 100

2.5

Średnia ocena: 8.40/10

Audi 100 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI 100

2011-02-06

Oprócz normalnych napraw, amortyzatory, filtry, płyny eksploatacyjne, końcówki drążków jak do tej pory nic poważnego w aucie się nie zepsuło.
Autko naprawdę jak dla mnie nienaganne, nawet stojąc pod górkę jak tylko powoli puścimy pedał sprzęgła - a mamy wrzucony pierwszy bieg samo ciągnie powoli do przodu.
Generalnie mogę stwierdzić iż nie odczuwa się różnicy pomiędzy autem bez obciążenia jak i z kompletem pasażerów plus bagaż.Siedzenia mogłyby być trochę twardsze - po przejechaniu 500 kilometrów bez przystanków zaczynamy odczuwać trudy podróży :)
No cóż auto bardzo duże jak na prawdziwe rodzinne kombi przystało mierzy prawie 4,8 metra, więc parkowanie szczególnie przy supermarketach i w mieście wymaga wprawy.

2008-02-19

POLECAM!! BLACHA OCYNK SILNIK OSZCZEDNY I ZWINNY JAKIS KONKRETNYCH AWARI NIEZNAM W TYM AUCIE CHYBA ZE PRZEZ WLASNA GLUPOTE A MAM DOSWIADCZENIE Z TYMI AUDICZKAMI I Z TYM SILNIKIEM.
JAK NA 15 LETNI SILNIK SUPER CO DO PRZYSPIESZENIA OD 0 DO AUTKO CIAGNIE NIEZLE ALE JESLI BY TAK JEZDZIL NONSTOP TO SKRZYNIA I SILNIK DLUGO NIEWYTRZYMA JAZDA TYM AUTEM ZACZYNA SIE OD 80KM/H A WTEDY TO JUZ SAMA PRZYJEMNOSC
SIEDZENIA WYGODNE NIESAJMUJACE DUZO PRZESZCZENI JAK TO JEST W MERCEDESIE DZIECKO W FOTELIKU MA GDZIE WYCIAGNAC NOGI
CO DO PRZESZCZENI W SRODKU AUTA PATRZ KOMENTARZ WYZEJ A CO DO BAGAZNIKA TO JEST DUZY ALE TROCHE DENERWUJE BAK KTORY JEST W BAGARZNIKU I PODWYSZENIE NA NIEGO
MAŁE ALE CO DO HAMOWANIA ALE TO PONAD 1400KG

2010-08-06

115 konny silnik wystarcza do sprawnego poruszania się w mieście i trasie, o ile ktoś nie ma sportowego zacięcia.
Auto nawet z pełnym obciążeniem daję się w pełni kontrolować. W kabinie przy wyższych prędkościach jest dosyć głośno ze względu na stare uszczelki w drzwiach.
Auto przestronne i ergonomiczne. Składane oparcia tylnych foteli pozwalają przewieźć coś większego.
Auto dobrze się prowadzi, ładnie wybiera nierówności. Dobra widoczność ułatwia parkowanie dużego auta.

2008-02-06

bardzo trwałe oryginalne częsci (hamulce, sprzęgło)
przydałoby się parę koni więcej, ale na rodzinne wyjazdy nic nie brakowało, a jeszcze do tego 5,6l/100km!!!!
ja miałem troche obniżony(30mm) i to jest to o co dokładnie "chodzi".
super
super auto, tańsze w utrzymaniu niż 5-letnie punto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2008-02-08

Stary ale jary...
Stary ale jary
Buda ocynkowa i wielkie w środku autko...
Bardzo komfortowe autko - prawdziwa limuzyna (mimo wieku) 8 za parkowanie z powodu "wyobleń" karoserii

Średnie oceny AUDI 100

Osoby zainteresowane autem Audi 100 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi 80.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 100

Audi 100 C4 2500 AAT 115KM 1994r. kombi

Jestem raczej wysoką osobą więc widoczność mam dobrą, w ciągu pięciu lat jakoś się człowiek przyzwyczaił.

Mogę tylko nadmienić iż umieszczenie przełączników elektrycznie podnoszonych i opuszczanych szyb w podłokietniku drzwi kierowcy to nie jest najlepszy wybór - mercedes rozwiązał to lepiej.Bagażnik dobrze ustawny - choć na pierwszy rzut oka powinien być większy - dużo miejsca zajmuje jednak koło zapasowe - mógłby być śmiało 10 centymetrów opuszczony niżej - ale za to po rozłożeniu tylnych siedzeń mamy już naprawdę dużo miejsca.

Cóż po około 2 latach eksploatacji - i po wymianie pasków rozrządu wraz z kompletem rolek prowadzących, napinaczy, pompy wodnej po przejechaniu 40 000 km - urwał się pasek rozrządu - efekt remont kapitalny silnika wraz z wymianą tłoków - koszt całkowity - około 4,5 tyś PLN, pewnie pasek był wadliwy, ale cóż tak to bywa - teraz przejechane już około 90 000 km i nic się nie dzieje. Należy też pamiętać iż koszt wymiany pasków rozrządu wraz ze wszystkimi rolkami i pompą wodną oraz płynami eksploatacyjnymi to wydatek około 1700 PLN.

Latem klimatronik radzi sobie rewelacyjnie, zimą cóż auto się rozgrzewa, rozgrzewa, rozgrzewa.

Przez 5 lat eksploatacji - zero awarii

Audi 100: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 100: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 100: 1.6, 1.8, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.8

Audi 100: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1979