Audi 100 opinie, oceny użytkowników, Audi 100 spalanie 2.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 100

2.6

Średnia ocena: 8.50/10

Audi 100 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI 100

jarosław grzaniewicz2009-07-11

podstawową wadą mojego auta jest wiek jężeli by je produkowano do dziś i posiadałbym odpowiednią ilość gotówki kupiłbym z zamkniętymi oczyma
auto sprowadziłem na sportowym niskim zawieszeniu w niemczech to się sprawdzało ale w polsce jazda okazała się koszmarem polskie dziurawe drogi nie tolerują niskich twardych zawieszeń więc zmieniłem cały komplet na standardowe fabryczne teraz jest super
auto praktycznie bezawaryjne jedyna jego wada to to iż żarówki kontrolek deski rozdzielczej lubią się przepalać

2008-07-29

ten silnik najlepiej pracuje od 30tys obrotów
Auto prowadzi się bardzo dobrze poprostu jest ekskluzywne

Średnie oceny AUDI 100

Osoby zainteresowane autem Audi 100 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Mercury mountaineer.

Audi 100

Audi 100

Mercury mountaineer

Mercury mountaineer

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 100

użytkownik: jarosław grzaniewicz

Audi 100 100 c4 2600 v6 150KM 1995r. kombi

jak na tak duże auto silnik jest wyjątkowo sprawny nie ma najmniejszego problemu z przyśpieszaniem ,na piątym biegu można praktycznie jeżdzić od 50 na godzinę silnik nie protestuje pracuje cichutko i równo V6 do tego modelu to super rozwiązanie auto przyśpiesza bardzo szybko z każdego biegu i przy niemalże każdej prędkości

prawe lusterko jest nieco mniejsze więc i mniej w nim widać lecz jest to kwestia przyzwyczajenia mi nie przeszkadza

miejsca tu nie brakuje zarówno w kabinie jak i w bagażniku materiały jak to audi ,vw się nie ma co równać zero tandetnych piszczących plastyków jak już są to naprawdę dobrej jakości, nadwozie jest ocynkowane więc i rdzę ciężko tu znależć pod warunkiem że auto nie brało udziału w jakimś zdarzeniu i było kiepsko naprawione w moim audiku nie mam tego problemu jest bezwypadkowe deska jest czytelna powiększona o 3 dodatkowe zegary można sprawdzić na nich np. ciśnienie oraz temp. oleju

w aucie poza wymianami części eksploatacyjnych, praktycznie nie miałem takiej potrzeby jest poprostu sprawne i wszystko zależy od samego kierowcy jeżeli o nie dba będzie mu służyło bardzo długo ,wcześniej pisałem o wymianie zawieszenia ,zostało wymienione dlatego iż nie bawiła mnie jazda z dodatkowymi atrakcjami w postaci oberwania nerek na naszych dziurach ,i nie było ono zepsute tylko zbyt niskie (zdażało się otrzeć o koleinę )po wymianie na nowe oryginalne zero broblemów jedyna wada to to iż w zakrętach auto się nieznacznie pochyla

audik posiada climatronik więc z wentylacją i ogrzewaniem nie ma problemu ustawiamy żądaną temp. zamykamy okna i gotowe. dodatkowo jest wyposażone w elektryczny szyberdach więc jak ktoś lubi jazdę z lekkim szumem powietrza załatwione i przy okzji kabina jest skutecznie wietrzona

jak do tej pory wymieniałem tylko podświetlenie deski rozdzielczej 4 żaróweczki z czego dwie tylko dlatego że kupiłem więcej nowych i nie chciałem po jakimś czasie znów rozkręcać tablicy ,co do elektroniki to jest ona oryginalna działa bez zastrzeżeń ,auto było sprawdzane w serwisie i komputer nie wykazał żadnych nieprawidłowości

Audi 100: hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 100: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 100: 1.6, 1.8, 2.0, 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5, 2.6, 2.8

Audi 100: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1984, 1983, 1979