Audi 80 opinie, oceny użytkowników, Audi 80 spalanie 1.6 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 80

1.6

Åšrednia ocena: 8.17/10

Audi 80 spalanie (l/100km)

9.84/10.78
7.22/8.45
8.54/9.70

Oceny AUDI 80

2010-07-17

Samochód,który z miÅ‚Ä… chÄ™ciÄ… zostawiÅ‚bym sobie,odrestaurowaÅ‚ i zachowaÅ‚ w idealnym stanie,gdybym miaÅ‚ te brakujÄ…ce parÄ™ tysiÄ™cy!Godny polecenia dla poczÄ…tkujÄ…cego kierowcy!Tani w kupnie i eksploatacji,prosty w naprawach,ekonomiczny i żwawy jak na swój wiek!Nie żaÅ‚ujÄ™,że go kupiÅ...
Jak na 1.6 turbo diesel silni kapitalny,świetnie zestrojona skrzynia,autko znakomicie buja się na 5 biegu!
Zawieszenie dość twarde o małym skoku amortyzatorów,z obciążeniem daje jedna radę!Super wygodny fotel kierowcy{pompowany RECARO}Trochę głośny jak na dzisiejsze standardy!
Wygodny,choć nie za duży.Z tyłu miejsca wystarczy,o ile nie ma zbyt wysokich pasażerów.Pojemny bagażnik{aż można się zdziwić}Karoseria ocynk!Takich już nie ma w tej klasie!
Weteran,ale nie do zajechania!Mimo,że bez wspomagania,prowadził się super!Jedyny minus to hamulce z tyłu,bo reduktor siły hamowania trudno w dobrym stanie znaleźć!

2009-07-15

Dobry samochód za niewielkie pieniądze. Niska awaryjność i dosyć tanie części zamienne
Nie ma co wymagać cudów ale nie jest żle
Obciążony na maksa jest trochę mułowaty, ale do spokojnej jazdy może być.Przednie fotele dosyć dobre nawet na dłuższe trasy, natomiast z tyłu trudno mi się wypowiadać - nigdy nie jechałem z tyłu
Jak dla mnie bagażnik jest zbyt mały w porównaniu do wielkości samochodu. Brak możliwości aranżacji
Nie ma większych problemów z układem jezdnym. Części tanie i ogólnie dostępne

Michał2008-02-10

Auto bardzo udane, jeśli ktoś szuka bezproblemowego samochodu, które się nie psuje polecam Audi warunek że jest bezwypadkowe. Kupiłem auto w Niemczech, sam przyprowadziłem, jestem bardzo zadowolony. Następne moje auto to będzie Audi.
Auto bezawaryjne, jak na nasze drogi bardzo dobre. Daję po 9 pkt. gdyż więcej rezerwuje dla Mercedesa, BMW i nowych Audi

Andrzej2008-03-21

Dwadzieścia lat, a auto jak nowe. Naprawdę porządne samochody. Mocne i bezawaryjne.
Samochód z tym silnikiem jest bardzo dynamiczny. Nie jeden benzyniak nie ma takich osiągów.
Taksówka dwudziestoletnia, a niema śladu korozji. nadwozie idealne.
Auto bez wspomagania, ale kierownica chodzi leciutko.

Adam Markiewicz2008-02-05

Polecam każdemu. To niezawodne, wygodne i nie rdzewiejące autka:-)
Mógłby być żwawszy
Komfort wysoki. Pasażerowie z tyłu mają sporo miejsca na nogi :-)
Obustronny ocynk gwarantuje BRAK rdzy. Przestrzeni sporo :-)
Prowadzi się wyśmienicie :-)

Åšrednie oceny AUDI 80

3.9/10
3.5/10
4.3/10
4.0/10

Osoby zainteresowane autem Audi 80 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Volkswagen Golf.

Audi 80

Audi 80

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 80

Audi 80 B2 1600 1.6 75KM 1985r. sedan (limuzyna)

Samochód,który z miłą chęcią zostawiłbym sobie,odrestaurował i zachował w idealnym stanie,gdybym miał te brakujące parę tysięcy!Godny polecenia dla początkującego kierowcy!Tani w kupnie i eksploatacji,prosty w naprawach,ekonomiczny i żwawy jak na swój wiek!Nie żałuję,że go kupiłem i będę wspominał z sentymentem!

Niski i dość długi,więc z widocznością bywało różnie,ale ogólnie dobrze!

Podstawowa wada łożyska kół tylnych.Dostawały w kość na naszych "pięknych" drogach!Naprawa dość tania.Poza tym zużyte z biegiem lat gumowe przewody chłodzenia,zamienniki trudno znaleźć,ale daje radę.Ogólnie samochód kupiłem do gościa,który sporo w niego włożył i nie żałował na niego kasy!

Zimą świetnie grzał jak na wysłużonego diesla,a szyberdach bardzo się przydał i sprawdzał się latem>

Wiek robił już swoje,więc szwankowało trochę oświetlenie przyrządów,natomiast prostota wykonania sprawiła,że żadna elektronika nie była potrzebna!

Audi 80: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 80: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 80: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.6, 2.8

Audi 80: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1981, 1978