Audi 80 opinie, oceny użytkowników, Audi 80 spalanie 1.9 (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 80

1.9

Średnia ocena: 8.69/10

Audi 80 spalanie (l/100km)

11.00/10.77
8.40/8.81
9.60/10.07

Oceny AUDI 80

2010-03-09

Samochód solidny, tani w utrzymaniu, elegancki. Bardzo dobrze sie prowadzi, ale niestety jest zbyt mało dynamiczne. Polecam tym, którzy chcą mieć ładne, eleganckie auto, tanie w eksploatacji, solidne ale niezbyt dynamiczne bo pod tym względem na pewno się zawiodą (przy 1.9TD)
To diesel więc nie za bardzo można na wysokim biegu utrzymywać niskie obroty i odwrotnie. Silnik pracował idealnie dopóki nie zabrał sie za niego pewien mechanik który postanowił ustawić \"dla mojego dobra\" wczesny zapłon, od tamtej pory chodzi znacznie głośniej i klekocze. A ...
Resorowanie bez zarzutów, jazda przez niespodziewany próg, albo dziure nie wywoływała szczególnego ataku złości i paniki;) Zarówno z przdu jak i z tyłu bardzo dużo miejsca i bardzo wygodnie. Jeździłem w trasy po 1000km z 2 krótkimi odpoczynkami i problemów z kręgosłupem ani dupą n...
Jak pisałem wcześniej, zarówno z przodu jak i z tyłu bardzo dużo miejsca a fotele wygodne. Na tylnej kanapie rozkładany podłokietnik, a w razie potzreby możliwość złożenia całej kanapy co znacznie powieksza ładowność. Woziłem m.in. drzwi, rower w całości itp Karoseria ocynkowana ...
Auto dobrze trzyma się drogi, zawieszenie nadal jest dość miękkie, ale po sprowadzeniu z Belgii i po półtora rocznej jeździe w Polsce wymieniałem już raz przeguby. Nigdy nie narzekałem na układ kierowniczy, a widocznośc zarówno do przodu jak i do tyłu bez zarzutów

2008-02-08

autko duze dobre tanie w czesciach ale i nie zawodne ekonomiczne jak na taka bude.

2010-07-13

Dobre i pewne auto, mimo lat brak korozji a lakier błyszczy jak nowy ( po wyjeździe z myjni) :) Jazda przyjemna i ekonomiczna.
Całkowicie bezawaryjny silnik, biegi wchodzą pewnie a całość jest bardzo elastyczna. Przydałaby się szóstka. Przyspieszenie jeśli jak włączy się turbo jest bardzo dynamiczne. Poniżej 2000 obrotów i z klimą strasznie muli.
Fotele mało wygodne, na ostrych zakrętach trzeba trzymać się łokciami fotela. Dużo miejsca na nogi, wyciszenie znakomite.
Szybko wyciera się oparcie fotela kierowcy, zegary dobrze widoczne, brak uchwytu na kubek. Bagażnik wąski ale pojemny. Auto ma 16 lat i nie widać śladów korozji. Korodują tylko wnętrza listew bocznych co sprawia trochę kłopotu bo odstają i trzeba je kleić.
Auto pewne i ekonomiczne. Jest przyjemnie i cicho, parkowanie nie sprawia problemów. Hamulce raczej słabe.

2009-07-20

Samochód ten jest bardzo trwały i raczej niezawodny - nie ma problemów z zapaleniem itp. ale ma kilka wad, trochę mało miejsca, słabe przyspieszenie w porównaniu nawet z małolitrażowymi nowymi autami i stosunkowo głośny w środku.
90 KM to moc wystarczająca tylko do spokojnej jazdy. Jeśli ktoś lubi czasem "depnąć" to niech sobie tego TDI daruje.
Niestety nie jest dobrze, hałas w dieslu jest dosyć spory a komfort jazdy raczej marny. Jazda tym samochodem przez kilka godzin jest dość męcząca . Ciasno w środku i czuć każdą dziurę.
Dwustronnie cynkowana blacha to największa zaleta tego auta. Wnętrze standardowe dla niemieckich samochodów z początku lat 90tych.
Ogólnie prowadzi się dość precyzyjnie

Piotr2008-08-12

To niesamowite auto. 93 rok a wygląda i sprawuje się jak nowo kupiony. Chip tuning bez problemów, spalanie 5.2 na trasie prędkość max wzrosła do 197km/h. Polecam to auto wszystkim którzy nie chcą dużo wydać a być bardzo zadowolonym.
Po chip tuningu auto nie do poznania. 124 konie zamiast 90 robi kosmiczną różnicę choc naprawdę w dieslu liczy się moment obrotowy który też wzrósł o 30%
Wersja kombi ma bardzo dobre sprężyny trezba sporo się napocić aby tył siadł od obciążenia. Autko mogło by być ciut cichsze ale od czego jest radio :)
Bardzo dużo miejsca.
Idealnie się trzyma drogi. Hamulce tarczowe przód i tył idelane.

Średnie oceny AUDI 80

Osoby zainteresowane autem Audi 80 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Volkswagen Golf.

Audi 80

Audi 80

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 80

Audi 80 B4 1900 TDI 110KM 1994r. sedan (limuzyna)

silnik jest super zbiera sie dobrze i pali malo silniczek juz nowszej generacji 110KM nic dodac nic ujac ekonomia nie wiem jak innym ale mi pali do 6L ON na 100km i nie mam lekkiej nogi jesli chodzi i jazde. skrzynia biegów jak dla mnie najleprza biegi wchodza idealnie i wygodnie. zawieszenie sztywniejsze co daje dobra przyczepnosc i dobrze sie prowadzi przyspieszenie ma dobre zwaszcza przy zalaczeniu sie turbiny chociaz nie twierdze ze przydalo by sie w tym autku ok 135-150KM ale i te 110KM jest dobre

tu nie mam zadnych zastrzezen duza szyba z tylko daje dobra widocznosc lusterka tez dobrze oddaja swoja funkcje.

zawieszenie bynajmniej w moim autku jest swietne sztywne i nie zaleznie od ilosci pasazerow stabilne i nie siada. fotele ma wygodne przednie jak i tylne. na wolnych obrotach wiadomo to diesel wiec slychac ale po przekroczeniu ok 60 km w zwyz silnik cichnie i praktycznie nie slychac jak bezynka (conie mozna powiedziec o Oplu) ale co do wyciszenia wnetrza to troche nie do konca perfekt sa szumy miedzy uszczelkami ale lekkie.

przestrzen taka akurat moglaby byc troche wiecej luzu. tyl nie wiem za bardzo bo nie jezdze z tylu ale wydaje sie wygodny. obsluga wszystko blizko i w zasiegu reki . bagaznik no spory ale za to waski i nie wszystko mozna w nim zmiescic juz w A4 lepiej rozwiazali ten problem. do karoseri nie mam zabnych zastrzezen blacha w ocynku mowi sama za siebie.

Autko duże wygodne prowadzi sie bardzo dobrze fakt jako diesel troszke twardsze od bezyniaków ale nie nażekam, uklad kierowniczy lux wspomaganie spelnia swoja role mimo szerokawych alufelg 195/75/15\\\\\\" w innych autach ciezej chodzi, hamulce tz bzytwa 4x tarczowe parkowanie zalezy ja lubie duze auta wiec nie sprawia mi to problemu.

dosc dlugo lapie temperature w dni jak jest niska temperatura. jak jest w miare na dwozu tak blizej 0 to jest ok

Audi 80: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 80: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 80: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.6, 2.8

Audi 80: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1981, 1978