Audi 80 opinie, oceny użytkowników, Audi 80 spalanie benzyna+gaz (strona 1)

Opinie o samochodach Audi 80

benzyna+gaz

Åšrednia ocena: 8.60/10

Audi 80 spalanie (l/100km)

10.47/11.85
8.22/9.19
9.39/10.53

Oceny AUDI 80

Bożena Gad2010-07-14

auto z tym silnikiem jest po prostu mulaste, przydałoby się trochę koni więcej, ale patrząc na to, że to ma być środek transportu a nie wyścigówka, to wystarcza.
Na przestrzeń bardzo nie można narzekać

nie sprawdzałem jak na benzynie ale na gazie to słabiutko od 0 do 100 17 sekund )): po za tym ten silnik w ogóle nie współpracuje z gazem albo nie pali jak jest ciepły albo jak zimny to szczela prycha silnik ma nierególarne obroty benzyna super natomiast gazu nie polecam ni i chyba jak na 9...
jak jest pełny komplet osób jest już dość nie wygodnie szczególnie z tyłu natomiast w jeżdxie w niczym to nie przeszkadza
caÅ‚e nadwozie ocynkowane ,rdza wyszÅ‚a jedynie tam gdzie blacharz robiÅ‚ drzwi no już tacy specjaliÅ›ci samochód ma ponad 20 lat i można go byÅ‚o zabezpieczyć a blacharz robiÅ‚ go 1,5 roku temu i rdza już jest na wierzchu,przestrzeÅ„ z przodu jest duża i wszystko Å‚adnie rozÅ‚ożone jak w kaÅ...
auto prowadzi się lekko ,chodź nie którzy jak wsiądą za kółko to mówią że wspomaganie działa zbyt z dużą siłą ,dobrze trzyma się drogi ale ma mały skręt

2008-02-05

Samochód jak na te lata oceniam bardzo dobrze, wymiany jakich dokonałem spowodowane były normalną eksploatacją, nigdy mnie nie zawiódł. Części ogólnie dostępne i baardzo tanie. Polecam - niedrogie dobrze zrobione auto.
Silnik pracuje może nie jak przysłowiowy szfajcar ale na prawdę nie ma się do czego doczepić, 2.0 ma dość dobrą dynamikę choć moim zdaniem brakuje mu przynajmniej tych 30KM, ale za to na 5tce można śmiało jechać 50 jak i 150, osobiście próbowałem 200 bez problemowo i chciał jeszc...
Cicho i wygodnie, jak to w audi
PrzestrzeÅ„ z przodu ok, z tyÅ‚u siedziaÅ‚em raz.. ale może być. Co do blach - ocynk, samochód "peÅ‚noletni" i mieszka pod chmurkÄ… a mimo to żadnych Å›ladów korozji. JeÅ›li chodzi o ergonomiÄ™ to wszystko raczej na swoim miejscu, niczego nie trzeba szukać i wszystko dziaÅ‚a mimo upÅ...
Audi prowadzi się rewelacyjnie, świetnie trzyma się drogi, nie ma tendecji do kołysania, zawieszenie zaprojektowano chyba pod "nasze drogi" ponieważ po przejechaniu 2000 km - tylko przeze mnie nic nie stuka...Dobrze zrobione.

Nie sprzedam tego auta chyba nigdy. Jestem bardzo zadowolony z zakupu i posiadania własnie takiego Audi. Wszystkim serdecznie polecam.
Jest to auto z mocnym silnikiem widlastym, który jest bardzo elastyczny. Nie jest to samochód wyscigowy ale na trasie nie jeden uzytkownik nowego Passata czy Skody Superb był zaskoczony kiedy próbował mnie dogonic.
Komfort jazdy wysmienity. Młodsze auta znanych marek nie sa tak ciche w srodku jak Audi. Auto jest twarde ale za to lepiej trzyma sie w zakrętach. Byz moze inne modele z mniejszym silnikiem maja bardziej komfortowe zawieszenie.
Jazda na tylnym fotelu raczej dla dwóch osób, trzy osoby maja juz ciasno.Bagaznik mimo, ze to kombi to mały. Jesli ktos potrzebuje duzego bagaznika polecam Audi 100. Karoseria w 100% ocynk wiec zero rdzy a lakier jak w kazdym aucie jesli jest zadbany to jest ładny.
O zaletach prowadzenia nie trzeba pisac poniewaz jest to Audi i kazdy kto kiedys miał okazje jezdzic autem tej marki wie o czym pisze. Parkowanie ze względu na to iz to auto kombi to kwestia przyzwyczajenia. Duzo lepsza widocznosc i w lusterkach jak tylnej szybie, niz Volvo V40.

2009-07-12

AUDI jak dlamnie sprawdza się w codziennym użytkowaniu bardzo dobrze. Ocynkowane nadwozie nie wymaga żadnych interwencj(chyba że było stuknięte), poza pielęgnacją(mycie).
Silnik jest wystarczający do tego auta, elastyczność wystarczająca. Trochę dużo pali na bęzynie ale po wstawieniu instalacj gazu jest okey.
Jak dla mnie to komfort jest zadawalający, fotele przednie dobrze trzymają na boki i nawet dłuższa podróż nie jest męcząca. Wyciszenie wnętrza jest dobre z plusem.
Mało miejsca z tyłu, mały bagażnik (tym bardziej jak wstawi się bitle na gaz). Materiały wykończenia dobrej jakości mimo tylu lat nic nie trzeszczy.
Przy odrobinie dbałości o układ jezdny auto odwdzięcza się dobrym komfortem jazdy i jak na auto w tym wieku(20lat)komfort jest dobty. Układ kierowniczy jest precyzyjny, nadwozie nie przechyla się nadmiernie na zakrętach.

Åšrednie oceny AUDI 80

Osoby zainteresowane autem Audi 80 braÅ‚y także pod uwagÄ™ zakup innego samochodu. Najczęściej byÅ‚ to samochód: Volkswagen Golf.

Audi 80

Audi 80

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi 80

użytkownik: Bożena Gad

Audi 80 B4 2000 ABT 90KM 1992r. sedan (limuzyna)

Ogólnie samochód oceniam bardzo dobrze, nigdy nie było tak żeby samochód sprawił mi przykrość (oprócz 18l/100km gazu przy walniętej lamdzie). Samochód bardzo ubogi, przez co nie ma się co psuć. No i blachy... co prawda był malowany prawdopodobnie dookoła, ale i tak ma lepszą blachę niż 2 lata młodszy golf mojego brata.

Widoczność jest super, czuję samochód jakbym stał obok i widział każdy kant, wciskanie w jakiekolwiek szczeliny nie sprawiają problemu. Oryginalne lusterka są do d*py, ogromne martwe pole, dlatego wymieniłem na asferyczne zamienniki.

Audi nawet dobrze wybiera nierówności, ale niestety odzywa się tylne zawieszenie, szczególnie na poprzecznych nierównościach.Przedni fotel mógłby się bardziej obniżać (mało miejsca nad głową), z tyłu także jest z tym problem (ale mało mnie to obchodzi, jak pasażerom nie pasuje to niech nie jadą, ja jako kierowca z tyłu przecież nie jeżdze ;-)).

Na przestrzeń bardzo nie można narzekać

Autem jeździ się przyjemnie, co prawda nie poszalejemy w zakrętach, ale źle nie jest. Hamulce były dobre, ale po wymianie na jakieś tanie podróbki się pogorszyły, dlatego polecam troszeczke dopłacić i kupić coś dobrego. W swoim Audi mam oryginalną lotkę, przez co parkowanie jest o wiele łatwiejsze niż innymi autami (np. MB C-klasa), tylko tych skrętów nie ma co Mercedes ;-)

Z takich napraw pozaplanowych (transfuzja oleju i filtrów itd.) miałem sondę lambda (ori boscha za ok 260-300zł) i cylinderki w bębnach (32zł za dwa). Przydałoby się wymienić uszczelkę pod pokrywą zaworów i nad miską olejową, bo się poci, ale naa szczęście nie na tyle żeby trzeba było dolewać. Aha i zbierzność jest droższa niż w innych samochodach (160zł zamiast 100zł)

OK

Jedyne co zauważyłem, to przy dużych opadach auto zaczyna mulić. Przewody mają niecały rok, dlatego myślę że to cewka. Chyba że przewody są słabe...

Audi 80: cabrio, coupe, hatchback, kombi, sedan (limuzyna)

Audi 80: benzyna, olej napędowy, turbo diesel, benzyna+gaz

Audi 80: 1.6, 1.8, 1.9, 2.0, 2.3, 2.6, 2.8

Audi 80: 1996, 1995, 1994, 1993, 1992, 1991, 1990, 1989, 1988, 1987, 1986, 1985, 1981, 1978