Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 2004r. (strona 1)

Opinie o samochodach Audi A4

2004r.

Średnia ocena: 8.93/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A4

Wady to mogę wymienić siedzenia które nie należą do wygodnych. Zalety Audi posiada prawie same zalety nie zamieniłbym go na żaden inny.
Mając wersję 131 KM naprawdę nie trzeba zmieniać często biegów ma tyle mocy w sobie że przyspieszenie i wyprzedzanie to czysta przyjemność. Silnik pracuje cicho i wcale nie słychać że to diesel.

2011-02-14

dobra niemiecka konstrukcja, szybkie, mocne niezawodne dość nudne auto
mocny silnik z dużym zapasem mocy, przyspieszanie na każdym biegu zajmuje chwilę, dobry i wygodny automat. Jedyny minus to spalanie, jak na diesla duże jak na 180KM ...niewielkie
wygodne, ale twarde zawieszenia, spisuje się jak z samochodu klasy GT. z drugiej strony wygodne i pewne, nie jest to pływająca łódź a dobrze zestrojony pochłaniacz kilometrów, wyciszenie jak na tę klasę dobre, choć zawsze słychać silnik
mało miejsca z tyłu przy dużym kierowcy osoby z tyłu nie mają miejsca na nogi, dla dzieci wystarczy, ergonomia ... dobry niemiec, wszystko na swoim miejscu, w starym dobrym stylu niemieckim stylu, nudno, elegancko i komfortowo
z napędem 4x4 i kontrolą trakcji nie ma możliwości wprowadzenia samochodu w poślizg nawet bawiąc się na parkingu. stabilny mocny i precyzyjny, jedyna wada do niskie zawieszenie, choć bez tego nie byłby tak stabilny ... jednym słowem maszynka do zjadania kilometrów

2010-02-20

Polecam Audi A4 1.9 TDI w wersji ze skrzynią automatyczną multitronic. Bardzo dynamiczny, wygodny ale i oszczędny samochód, koszty eksploatacji nie wygórowane, dobrze korzystać z fachowego warsztatu, nie koniecznie serwisu ASO...
Super silnik, bardzo dynamiczny ale zarazem oszczędny i niedrogi w eksploatacji. Bardzo dobrze współpracuje z automatyczną skrzynią - 6 biegowy multitronic - świetne osiągi, bardzo "słucha kierowcy".
Wygodne auto, raczej do komfortowego podróżowania w 4 osoby - 5 też ale już trochę z mniejszym komfortem. W swojej klasie nie oceniłbym tego za wadę.
Pełna ergonomia i wysoki standard materiałów wykończeniowych.
Znakomite własności jezdne.

2009-07-08

Audi to Audi. Następny będzie albo nowszy model, albo A6. Żaden inny.
Po raz pierwszy jeżdżę dieslem. Następny zakup to też będzie diesel, rewelacja. Osiągi, małe spalanie, co więcej trzeba?
Choć to nie jest mega duże auto to miejsca jest w nim wystarczająco dla małej rodzinki. Sportowe fotele z przodu - super!!!
Wybredny zawsze znajdzie jakiś minus, zresztą nie ma aut idealnych... Moim zdaniem nic więcej nie trzeba, warto jednak postarać się o egzemplarz z ponadstandardowym wyposażeniem.
Auto perfekcyjne (jak dla mnie), parkowanie ułatwiają dodatkowo czujniki parkowania.

Jarek2008-02-08

auto szybkie, ładne, prestiżowe, komfortowe, choć ciasne
automat plus turbo (dziura) to połączenie dość nieszczęśliwe, zwłaszcza, gdy trzeba szybko uciec ze skrzyżowania np. przed rozpędzonym tirem :-)
auto dość ciasne zwlaszcza z tyłu, za to wykonane perfekcyjnie i świetnie nałośnione (Bose)
zawieszenie zestrojone idealnie, trochę za niskie na nasze drogi (pomogło rozciągnięcie sprężyn), prowadzenie bez zastrzeżeń,trochę za słaby skręt utrudnia zawracanie.

Średnie oceny AUDI A4

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.

Najciekawsza opinia użytkownika o Audi A4

Audi A4 B6 1900 131KM 2004r. kombi

Opisałem ten punkt wcześniej.

Nie ma różnicy czy auto ma komplet czy tylko prowadzi jeden kierowca bardzo dobre jest zawieszenie. niestety w żadnym aucie nie może być wszystko idealne. Siedzenie nie należą do wygodnych dla tych co dużo podróżują tak jak ja. Przy 5 osobach mając z tyłu zapakowane czy dorosłe osoby podróż nawet 100 km jest bardzo dla nich męcząca, jak również dla tych siedzących z przodu bo niestety jest w środku bardzo mało miejsca.

Auto prowadzi sie bardzo dobrze ponieważ mam 16 calowe alufelgi a mam model S-Line i jest on fabrycznie obniżony. Co do parkowania niestety je jeśli ktoś nie posiada tak jak czujników parkowania to nie jest to przyjemne czynność ponieważ tył auta jest jakby wyżej ustawiony i a szybki ni edaja dobrą widoczność.

Nie moge dać niestety 10 ponieważ co do klimatyzacji w lato zasługuje na 10 ale w tym roku prz minus 20 paru stopniach nagrzewanie silnika trwa bardzo długo. jesli minusowa temperatura nie siega wiecej niz minus 5 nagrzewa sie bardzo szybko.

Nie mam zastrzeżeń wszystko pierwsza klasa.