Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie 1.9 (strona 3)

Opinie o samochodach Audi A4

1.9

Średnia ocena: 8.69/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

Oceny AUDI A4

2010-02-19

Auto rewelacyjne w prowadzeniu, zapewnia wystarczający komfort przy podróżowaniu w 2-4 osoby. Osiągi pozwalają pewnie czuć się na drodze w każdych warunkach. Wspaniale spisuje się na śniegu i sliskich nawierzchniach. Koszty eksploatacji nie porażają. Zuzycie paliwa dobre. Skrzynia automa...
Uważam ten silnik za jeden z najlepszych biorąc pod uwagę równowagę pomiędzy tym co oferuje a kosztami eksploatacji. Z pewnoscią nowe 130KM oferują więcej ale za sporo większą kasę w przypadku wymiany osprzętu a z tym należy się liczyć przy większych przebiegach.
To auto nie nadaje się do jazdy z kompletem pasażerów na dłuższy dystans.
Możliwość aranżacji nieco ograniczona ze względu na brak mozliwości złożenia tylko szerszej części kanapy. Można złożyć tylko małe lewe oparcie albo całą kanapę. Złożenie foteli nie powoduje całkowicie płaskiej podłogi bagażnika.
Niski \\\"nos\\\" z przodu powoduje łatwe uszkodzenie w przypadku najechania na krawężnik

Paweł2011-02-04

Polecam dla małej rodzinki / parki lub Singla
mam automat - płynne przejście z biegów, przyspieszenie bardzo dynamiczne - zmiany biegów są częste, szczególnie w mieście, na trasie rzadko spotykam taką dynamikę aut
wygodne auto szczególnie dla 2 osób lub parki z 1 dzieckiem, mało miejsca z tyłu/ mam ponad 190 cm - prowadząc za mną pasażer praktycznie nie ma gdzie nóg włożyć, tylne fotele niezbyt wygodne, przednie sportowo wyprofilowane bardzo wygodne,
przestrzeń jak wyżej, z przodu na prawdę ciekawie rozwiązana aranżacja, nic nie rdzewieje
Auto pięknie trzyma się trasy mimo swojej wagi nawet przy na prawdę wysokich prędkościach 180-230 km/h - autostrada Niemcy. pozytywnie - układ kierowniczy stabilny, wspomaganie na wysokim poziomie, hamowanie z dużych prędkości na suchej nawierzchni nie mam zastrzeżeń - pozytywni mnie zask...

2010-02-17

Miałem wiele samochodów ale marka audi jest w mojej ocenie najlepsza. Trochę te autka kosztują, ale naprawde warte są swojej ceny, za którą otrzymujemy pewność, że nie staniemy na drodze, bardzo dobry komfort jazdy, no i niskie spalanie.
Jeżeli ktoś ma silnik 90-cio konny, dobrze jest odżałować kilka setek i podrasować troszkę mapę w komputerze. Po takiej operacji autko jest dynamiczniejsze, i co ważne - mniej pali.
Wygoda i komfort, szczególnie zimą, jeżeli ma się podgrzewane fotele. Przy większych prędkościach trochę zbyt głośny szmer silnika, ale nie uciążliwy.
Mój model to tzw. full wypas, stąd nie da się powiedzieć niczego złego o wyposażeniu. Widać, że przemyślano każdy detal, nawet osłonę przeciwsłoneczną szpary pomiędzy lusterkiem a dachem. Zero rdzy.
Świetnie trzyma się nawierzchni, doskonale tłumi drgania, po prostu płynie po szosie.

Krzysiek2013-04-06

SUPER AUTKO!!! POLECAM!!!
Silniczek bardzo elastyczny. nie trzeba go prosić nawet od jałowych obrotów. Przyspieszenie jak na taki stosunek mocy do masy jest przyzwoite dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu.
Komfort jest rewelacyjny!!! Kierowca w tym samochodzie w ogóle się nie męczy (nawet na trasie ok. 1200km).
Przestrzeń z przodu zaprojektowana chyba przez wszechmogącego. Wszystko rozplanowane idealnie pod moje wymiary. Jedyny mały minusik za małą ilość miejsca na nogi z tyłu. Bagażnik mniejszy niż w Mondeo ale po złożeniu tylnej kanapy wannę 150/90 przewoziłem. Materiałami wykończeniowym...
Zawieszenie trzyma się jak przyklejone do drogi. Hamulce ekstra, układ kierowniczy rewelacyjny (wspomaganie chodzi nie za lekko, nie za ciężko).

2008-02-08

dobrze przyśpiesza od 0 i przy wyższych przełożeniach - turbina robi swoje
wygodny i komfortowy-przednie siedzenia maksymalnie regulowane podgzrewana z poduszką masującą powietrzną uruchamianą na rzyczenie tylne siedzenia nie są komfortowe za batrdzoale ogolnie jest ok
z przodu większa przestrzeń to zależy od pzresuwu pzrednich foteli - przy komplecie pasażerów -dużych pasażerów z tyłu jest trochę ciasno, bagażnik przestronny-kombi jakość wykopńczenia elegancka i solidna karoseria aluminium
bardzo dobrze się prowadzi i bardzo dobrze trzyma się drogi trochę z parkowaniem np do tylu problemy są ponieważ ma mala szybkę z tyłu i ogranicza to widocznóść ale prze cofaniu z lusterkami jest ok poza tym są czujniki cofania

Średnie oceny AUDI A4

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Audi A6.