Audi A4 opinie, oceny użytkowników, Audi A4 spalanie (strona 5)

Opinie o samochodach Audi A4

Średnia ocena: 8.59/10

Audi A4 spalanie (l/100km)

9.97/11.74
7.57/9.41
8.69/10.59

Oceny AUDI A4

Dariusz2010-02-17

Kurcze ciężko coś napisać, niechcę zbytnio zachwalać ale jeździłem fiatem tipo, fiatem punto, potem fordem focusem a teraz tym audi, może miałem szczęście ale na prawdę z żadnym z tych aut nie miałem kłopotu.
Wiadomo nie jest to silnik sportowy :-) ale nie mogę na niego narzekać miły "klank" :-)
Jak dlamnie to bardzo wygodne auto hm... może trochę niskie i trochę ciężko się wsiada i wysiada, szczególnie dla starszych osób o tylnych siedzeniach mało mogę powiedzieć bo raczej tam nie siedzę :-) ale pasażerowie mówią że jest wygodnie.
Po tylu latach to listwy boczne odchodzą ale cóż jak na 12 lat to naprawdę nic się nie dziej z nadwoziem, raz na wiejskiej drodze przy wyprzedzaniu tira troszkę przychaczyłem w zderzak tira i muszę powiedzieć że na moim aucie nie ma śladu :-).
Bardzo dobrze trzyma się nawierzchni, nie jestem ekspertem ale zawieszenie jes miękkie w zakrętach brak przechyłów ogólnie bardzo fajnie mi się prowadzi to autko.

Bohdan2008-02-11

Auto bardzo udane. Silnik bardzo oszczędny - na polskie drogi wystrczający. Ale 3,0 TDI w tym aucie spisywałny sie na pewno lepiej. Wchodzący w 2008 r. nowy model jest już w zupełności super ekstra ! Większy cichszy no i silnik TDI w końcu common raile. Jeszcze lepsze zawieszenie.
Wspaniała elastyczność. Ekstra przyśpieszenia na 5 i 6 biegu - czyli w trasie, do wyprzedzania. Na pierwszym biegu strasznie mułowaty. 2 i 3 krótkie a 4 bez rewelacji. Moment obrotowy najlepszy jest między 1600 a 2200 później już nie ma co cisnąć - dużo hałasu i bez efektu. Silnik bar...
Z tyłu przeciętnie - tak jak w A-3 ! Z przodu ekstra - pełna regulacja przednich foteli. Super podgrzewane fotele. Polecam fotele sportowe - jeszcze lepsze. Nawet przy pełnym obciązeniu jest oszczędny.
Wszystko ok. Ale trzeba zamawiać dodatkowe wyposażenie - wtedy jest naprawdę ok. !! Jakośc naprawdę ekstra !
Zawieszenie, układ kierowniczy i hamulce są bardzo dobre. Jedzie sie jak po szynach. ESP działa w ekstremalnych warunkach. Trochę przy twardo. Super rozwiązaniem jest quatro. Wtedy na pewno będzie super.

2010-02-19

Auto rewelacyjne w prowadzeniu, zapewnia wystarczający komfort przy podróżowaniu w 2-4 osoby. Osiągi pozwalają pewnie czuć się na drodze w każdych warunkach. Wspaniale spisuje się na śniegu i sliskich nawierzchniach. Koszty eksploatacji nie porażają. Zuzycie paliwa dobre. Skrzynia automa...
Uważam ten silnik za jeden z najlepszych biorąc pod uwagę równowagę pomiędzy tym co oferuje a kosztami eksploatacji. Z pewnoscią nowe 130KM oferują więcej ale za sporo większą kasę w przypadku wymiany osprzętu a z tym należy się liczyć przy większych przebiegach.
To auto nie nadaje się do jazdy z kompletem pasażerów na dłuższy dystans.
Możliwość aranżacji nieco ograniczona ze względu na brak mozliwości złożenia tylko szerszej części kanapy. Można złożyć tylko małe lewe oparcie albo całą kanapę. Złożenie foteli nie powoduje całkowicie płaskiej podłogi bagażnika.
Niski \\\"nos\\\" z przodu powoduje łatwe uszkodzenie w przypadku najechania na krawężnik

2011-02-14

dobra niemiecka konstrukcja, szybkie, mocne niezawodne dość nudne auto
mocny silnik z dużym zapasem mocy, przyspieszanie na każdym biegu zajmuje chwilę, dobry i wygodny automat. Jedyny minus to spalanie, jak na diesla duże jak na 180KM ...niewielkie
wygodne, ale twarde zawieszenia, spisuje się jak z samochodu klasy GT. z drugiej strony wygodne i pewne, nie jest to pływająca łódź a dobrze zestrojony pochłaniacz kilometrów, wyciszenie jak na tę klasę dobre, choć zawsze słychać silnik
mało miejsca z tyłu przy dużym kierowcy osoby z tyłu nie mają miejsca na nogi, dla dzieci wystarczy, ergonomia ... dobry niemiec, wszystko na swoim miejscu, w starym dobrym stylu niemieckim stylu, nudno, elegancko i komfortowo
z napędem 4x4 i kontrolą trakcji nie ma możliwości wprowadzenia samochodu w poślizg nawet bawiąc się na parkingu. stabilny mocny i precyzyjny, jedyna wada do niskie zawieszenie, choć bez tego nie byłby tak stabilny ... jednym słowem maszynka do zjadania kilometrów

Paweł2011-02-04

Polecam dla małej rodzinki / parki lub Singla
mam automat - płynne przejście z biegów, przyspieszenie bardzo dynamiczne - zmiany biegów są częste, szczególnie w mieście, na trasie rzadko spotykam taką dynamikę aut
wygodne auto szczególnie dla 2 osób lub parki z 1 dzieckiem, mało miejsca z tyłu/ mam ponad 190 cm - prowadząc za mną pasażer praktycznie nie ma gdzie nóg włożyć, tylne fotele niezbyt wygodne, przednie sportowo wyprofilowane bardzo wygodne,
przestrzeń jak wyżej, z przodu na prawdę ciekawie rozwiązana aranżacja, nic nie rdzewieje
Auto pięknie trzyma się trasy mimo swojej wagi nawet przy na prawdę wysokich prędkościach 180-230 km/h - autostrada Niemcy. pozytywnie - układ kierowniczy stabilny, wspomaganie na wysokim poziomie, hamowanie z dużych prędkości na suchej nawierzchni nie mam zastrzeżeń - pozytywni mnie zask...

Średnie oceny AUDI A4

4.9/10

Osoby zainteresowane autem Audi A4 brały także pod uwagę zakup innego samochodu. Najczęściej był to samochód: Peugeot 508.